Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy reménytelen szerelem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 21 éves lány vagyok,aki megtalálta az igaz szerelmet...ez a fiú muszlim.Sok időt töltöttünk együtt...elmentem az ő országába és ő eljött Magyarországra többször.Már 3,5 éve tart a kapcsolatunk.

Nagyon megszerettük egymást,én jobban mint a saját életem.Egyszerűen hozzá fogható fiúval még nem találkoztam!

De az a probléma,hogy elkeztünk beszélgetni a házasságról,és mikor említette a családjának,azt mondták hogy gondolja,egy európaival?:(

Egyszerűen nem tudjuk mit csináljunk,azt mondta nagyon szeret és nem akar elveszíteni,de nem tud mit tenni a családjával.következő hónapban jön hozzám és egyszerűen nem tudom hogy nézzek majd rá.Egyszerűen elmondhatatlan fájdalmat érzek,néha alig tudom abbahagyni a sírást.Az én szüleim nem tiltják a kapcsolatunkat,sőt örülnek,hogy ilyen kedves fiút találtam.

Azt mondta a barátom,hogy találkozhatunk,de nem lehet házasság...Persze ő is szomorú,de nem tudjuk mit tegyünk.

Szerintem ,ha még többet találkozunk jobban fog fájni minden,de szeretjük és nem akarjuk elveszíteni egymást...

Egyszerűen borzalmas helyzet,sosem gondoltam,hogy ez megtörténik.Majd a szívem szakad meg.:'(

Kérlek adjatok tanácsot!Mit tudunk csinálni?

Esetleg volt valaki hasonló helyzetben?

Előre is köszi a válaszokat!


2011. okt. 13. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves, hogy szülői engedély kell neki?
2011. okt. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
23 éves.De náluk más szokás van.Attól tartanak,hogy nem szeretnék ott élni,mert más kultura.(étel,hagyomány,ruházat stb...).De tetszenek a szokásaik,de akkor sem engedik.
2011. okt. 13. 22:23
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

Távkapcsolat...

Igaz szerelem? "Nagyon megszerettük egymást,én jobban mint a saját életem."


Szerintem ez egyáltalán nem nevezhető kapcsolatnak.

Végtelenül naiv vagy. Ráadásul óriási önbizalom-hiányod van.

2011. okt. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.Mellesleg mincs önbizalomhiányom és nem vagyok naív,sőt elég érett nőnek tartom magam.+ nem a távkapcsolatra akartam kitérni.

Ha megkérhetlek normális választ írj,köszi!

2011. okt. 13. 22:34
 5/10 anonim ***** válasza:

Tény, hogy erős a vallásuk iránti hitük. Ebben a helyzetben nem tudsz mit tenni.

Több nejüségről hallottál? Amikor a férjnek több felesége is lehet a vallás szerint. Ha kimennél oda akkor a társadalmi ranglétra legalsó fokán állnál, mert nő vagy.

Európában születtél, nevelkedtél nem biztos, hogy eltudnád fogadni azt az életet.

Reménytelen helyzet.

2011. okt. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tud ő eljönni Magyarországra?

A szülei mennyire ismernek téged?

Tudom, hogy ott másak a szokások, de annyi szabadságot adhatnának a fiuknak a szülők, hogy eldönthesse, kit akar feleségül venni.

Én csak abban az esetben szólnék bele a gyerekem kapcsolatába, ha tudnám, hogy a másik fél úgyis csak kihasználja őt, és sosem fogja tudni boldoggá tenni.

2011. okt. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És az úgy nem működne, hogy MO.-ra költözik és nem házasodtok össze, csak együtt éltek?! Ezzel nem sértenétek se a vallást se semmi mást.
2011. okt. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bocsi de eddig hányszor találkoztatok?És a találkozók alkalmával mennyi időt töltöttetek együtt?...


Ez azért nem mellékes információ lenne!

2011. okt. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 23:42!


Én is erre próbáltam finoman utalni...

22:28-as vagyok.

2011. okt. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Iuventus ventus ***** válasza:
100%

Van egy ismerősöm, hasonló helyzetben volt. Beleszeretett egy arabba, csak annyi a különbség, hogy ők összeházasodtak. Az esküvő előtt nagyon kedves, megértő, stb. amolyan igazi álompasi. De miután kimondták a boldogító igent, és odaköltöztek a sráchoz (valahova a közel-keletre)...


Fogalmazunk úgy, hogy őt tényleg a vöröskereszt hozta haza (szó szerint).

Jól gondolod meg, nagyon más világ.

Számtalan nőt ismerek, akik itt maradtak egy gyerekkel, mert a faszi inkább visszament.



Tudom, hogy nem tartozik a kérdéshez, meg semmi, de azért vedd kérlek figyelembe. Ne járj úgy, mint az a sok nő, aki "egzotikumra" vágyik.



17/F

2011. okt. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!