Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem?

Figyelt kérdés
Fél éve kezdtem el kajakozni és van egy fiú, akibe szerelmes lettem..Ő is kajakozik, most 20 éves. Én 16 vagyok.Nagyon helyes és szinte mindenkinek bejön, most éppen nincs barátnője. Lehet nála esélyem vagy felejtsem el? Eddig köszönésen kívül még semmit nem szólt hozzám és én se hozzá. Azt se tudom eldönteni, hogy mi a jobb: Ha én kezdeményezek egy beszélgetést, vagy ha távolságtartó vagyok és ezzel tűnök ki a többi lány közül? Az igazság az, hogy bármilyen csaj járna vele. Tehát nem velem fog járni. Igaz??
2011. júl. 17. 00:21
 1/8 Inkog Nito ***** válasza:
Ha úgy állsz hozzá hogy úgy is más jön össze vele akkor nem fog sikerülni.Menj oda hozzá és mondd meg hogy mit akarsz.
2011. júl. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

távolság tartó vagyok és ezzel tűnök ki a többi lány közül na ez fájt hát max földrajzilag kis anyám de h úgy tuti nem fog észre venni az 100


szólítsd le és lesz ami lesz [am 16 évesen lehet nem 20as pasi után kellene futni]


19F

2011. júl. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyan, figyelj, a lényeg a magabíztosság. Légy egy kicsit optimista ilyen hozzáállással nem fog a tied lenni. Légy kicsit bátrabb, mutasd magad érett nőnek és meglásd jóra fordulnak a dolgok kérdezd meg hogy nem lenne-e kedve egyik este elmenni veled sétálni vagy ilyesmi? Ha elmegy a találkára sinen van a dolog. :) Sok szerencsét 15/F
2011. júl. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2. válaszoló :D éppen ezért tettem fel (többek között) a kérdést..Hogy lássam egy 20 év körüli fiú reakcióját :D de azt nem igazán értem, hogy először azt írod hogy ne legyek távolságtartó, aztán meg hogy ne fussak utána:D
2011. júl. 17. 00:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha távolságtartó vagy valóban lehet hogy nem vesz észre. A leírtak alapján most jelen pillanatban nem hiszem hogy érdekelnéd, bocsi. De lehet hogy érettebb is és akkor amúgy sem egy 16 éves lány kellene neki. Szerintem nem azért nem jön össze más lánnyal mert pont rád vár. De kezdeményezz beszélgetést vele nyugodtan. Haverok még lehettek. De kétlem hogy ő elkezdené keresni a társaságod. A többi lány akik szintén odavannak érte hány évesek?
2011. júl. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ne haragudj de ebből a kérdésből úgy tűnik, mintha kb annyi lenne köztetek a kapcsolat, hogy szoktad látni a srácot és iszonyatosan bejön neked mert baromi jól néz ki, menő, bejön a csajoknak stb. ő pedig valószínűleg max a keresztneved ha tudja, de ennyi. ez nem 'reménytelen szerelem' hanem egy átlagos tini álmodozása egy elérhetetlen fiúról. egyébként megpróbálhatsz vele MEGISMERKEDNI, beszélgetésbe keveredni, kicsit többet megtudni róla, stb, ha ez megvan, ráérsz azon gondolkodni, h lehet-e valami köztetek
2011. júl. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :D

legbelül felfogom hogy mennyire elérhetetlen, de amig nem veszem tudomásul addig úgyis rossz lesz. de már jó úton haladok :D

Ezért nem akarok közeledni hozzá, mert csak mégrosszabb lesz ha jobban megismerem :S

2011. júl. 17. 12:21
 8/8 selymesnyuszi ***** válasza:
Mintha egy tini sulis film leirását olvastam volna.Nah szóval én magamat adnám.Adnék apró jeleket ami egy lányhoz méltó.Hogy tudja mi a pálya.Rávilágitanék neki h érdeklődsz felé.A többit rá kell bizni.A többi csajjal ne törödj , magadat add.Ne utánozd őket.Ha érdeklődik irántad akkor te érdekled,a te személyiséged stílusod,azért irántad érdeklődik és nem más iránt.Adj apró jeleket a többit bízd rá.Sok sikert)
2012. jún. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!