Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd a 13-14 éves...

Elengednéd a 13-14 éves lányodat elmenni egy másik városba 1-2 barátnőjével?

Figyelt kérdés
Reggel mennének és este fele hazajönnének.
2011. máj. 4. 22:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem engedném el. Főleg nem ilyen messzire. A távolság igenis számít, ha felhív, hogy anya baj van nem mindegy, hogy 20 perc múlva vagyok ott kocsival vagy 3 óra múlva.
2011. máj. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
én 8 éves korom óta egyedül járok be a városba az apukámhoz, mert a szüleim elváltak (busz, villamos, néha metró is)
2011. máj. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Elengedném,de maximum 40 km lehetne a lakhelytől városig.Engem is csak max. 40 km-re engednének el a falutól.Mert féltenek és ez teljesen normális.Majd később tovább engednek.

15/L

2011. máj. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha óránként felhív hogy merre vannak és akkor is mikor oda értek. Illetve ha van köztük legalább egy idősebb 18 év körüli személy. Akkor talán egyébként nem hiszem.
2011. máj. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Aki azt írta, hogy ő se halt bele tehát a kérdező gyereke se fog az igazán bíztató...

Nem engedném el. 3 fiatal lány egyedül? Mit csinálnak ha bármi történik. Te ismered a lányod, hogy mennyire megbízható. Ha az egyikük idősebb lenne és az estefele ilyen 10 órát jelent akkor esetleg. Szervezzenek be valaki idősebbet. És amúgy igenis fontos a távolság meg, hogy hol vannak ... nem mindegy hogyan tudsz segíteni ha szükség van rá.

2011. máj. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

13 évesen nemhiszem... Gondolj bele, bármi megeshet velük. Ha lenne velük idősebb (15-16 éves) fiú, vagy egyikük anyukája/apukája, akkor egyértelműen igen. Engem legalábbis csak így engedtek el 13 évesen. Most 15 vagyok, nem sűrűn mászkálok egyedül sehova. Bulizni is csak a barátommal (17 éves) engednek el, de akkor viszonylag sokáig.... jaaa, és csak péntek este vagy szünetben.:)

15/L.

2011. máj. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!