Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit fotózzak? Táj naplemente...

Mit fotózzak? Táj naplemente már volt, nincs ötletem.

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 15:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
pad ,tv(ha fényképezel csikos lesz),virág,nyaklánc,köröm,épület,fal,grafiti,egy nagy mosoly :)
2011. máj. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
az épület j ötlet virág most nincs csak egy rózsa :d öm grafiti volt tv-t nem akarok :) köröm, nincs köröm amit lefotózhatnék :P Köszi a tanácsokat :)
2011. máj. 11. 15:46
 3/15 anonim ***** válasza:
Menj ki egy parkba, ott tuti témák vannak: virág, bogarak, napsütötte falevél, fűszál, pad, kavics...
2011. máj. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi ez is egy király ötlet :)
2011. máj. 11. 15:56
 5/15 anonim ***** válasza:
Barátokkal menjetek el a városba, baromkodjatok, kattogtass ezerrel oszt nyomasd föl facéraaa :D
2011. máj. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
jaaa csak azhiányzik :D
2011. máj. 11. 16:38
 7/15 anonim ***** válasza:
Én nekem a hobbym a fotózás. Én mindent fotózok ami jó. Naplemente, városban a járművek (nem az autók), esti képek állvánnyal és hosszú zárídővel, makro kép, makro virág kép úgy hogy háttérben mindent lehet látni (ezt próbáld ki baromi jól esz. a virág éles lesz a többi homályos)
2011. máj. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi :) Ezeket én is ismerem csak még nem próbáltam :P
2011. máj. 12. 17:27
 9/15 anonim ***** válasza:
állatok,növények
2011. máj. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Főzés közbeni alapanyagok? Pl. vizes saláta, egy szem paradicsom, a víz csöpögése az üvegtálon... Nekem azok a képek is nagyon tetszenek, mikor egy nap minden negyedórában lefényképezed az ablakodból a kilátást ugyanabból a szögből. Vagy a szobádat fényképezd körbe és tedd egymás mellé a képeket. Vagy menj el egy állatkertbe és képzeld azt, hogy albumot készítesz az állatokról :)youtube-on is van egy csomó ötlet.
2011. máj. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!