Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, hogy nekem nincsenek...

Normális, hogy nekem nincsenek a jövőre terveim?

Figyelt kérdés

Most felvettek a megye egyik legjobb sulijába,de nem akartam ide jönni,csak azért jelöltem meg,mert anyáék szerették volna...

De semmi tervem nincs a jövőre nézve...Nem tudom,hogy mi szeretnék lenni(csak annyit tudok,hogy Szegeden akarok tanulni,de hogy mit,azt még nem),milyen suliba akarok majd menni.Egyszerűen semmi...Csak egyik napról a másikra élek.


Ez normális vagy kezdjek el gondolkozni,hogy mi akarok lenni?

14L


2011. máj. 15. 18:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ráérsz vele, annyi a dolgod, hogy tanulj jól, aztán majd alakul az.
2011. máj. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De mindenki ezzel piszkál...Ma pl. voltunk vendégségbe,kb. 5-en kérdezték meg,hogy mit fogok majd a suli után csinálni.
2011. máj. 15. 18:38
 3/14 anonim ***** válasza:

Mondd neki, hogy nem tudod, majd kialakul.

Én is gyűlöltem a mi leszel, ha nagy leszel kérdést.

A válaszom: felnőtt b.zdmeg.

2011. máj. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha piszkálnak, mondd meg nekik, hogy én 21 évesen tartok itt, egy ismerősöm pedig 29 évesen. Neked még nagyon ráér!
2011. máj. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A mai világban teljesen normális.


Viszont ha már most elkezdenél abba az irányba mocorogni, ami tényleg érdekel, akkor lenne 4-6 év előnyöd 20 évesen...

2011. máj. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 :) :) :) ***** válasza:
én se nagyon tudom :S
2011. máj. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 :) :) :) ***** válasza:
14L(utolsó)
2011. máj. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezen ne aggódj, 14 évesen nálam is ez volt. Menet közben majd kialakul, hogy mihez van kedved, mit szeretnél. Most legyél gondtalan kamasz, élvezd ki! Ha megkérdezik, hogy mi leszel, válaszold, hogy valami biztosan, de még nem rajzolódott ki benned teljesen. Sok sikert!
2011. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Ha megnyugtat akkor én érettségi után ott álltam mert nem volt abban hitem hogy bármire is jó leszek és nem adtam be sehova a jelentkezésem. aztán nyáron rájöttem hogy mit tudok szeretettel hivatásszerűen csinálni. és bár nem egyetem, tudom hogy jól fogok belőle élni mert mint kiderült egy év alatt tehetséges is vagyok benne :) szóval 14 évesen pláne ne aggódj emiatt. meg akik most tudják hogy mik szeretnének lenni, sokszor változtatnak rajta., sőt még egyetem alatt is
2011. máj. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Neked még van 4 éved... ráérsz még :) De én még most se tudom mi lesz :S szakmás vagyok 1 év de nemtudom mit tegyek.


18

2011. máj. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!