Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Sp, Lola, Fluor elrontják a...

Sp, Lola, Fluor elrontják a tínédzserek nézeteit?

Figyelt kérdés
Mármint folyton csak arról énekelnek, hogy érzelem nélküli szex meg buli amíg a mája le nem bénül az embernek. Csak én gondolom így hogy a mai hazai előadók semmiféle inspirációt nem adnak a rajongókat, például hogy kövessék az álmaikat, ne adják a vágyaikat a céljaikért keményen küzdjenek, hogy a kemény munka kifizetődik, a szeretetről, a barátságról az igaz szerelemről miért nem hallani dalokat, csak az érzelem nélküli szexről meg a piálásról meg ilyenek... ? Ti hogy gondoljátok?
2011. máj. 22. 18:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%
Ki hallgat ilyen szrokat amikor ott a MACSKANADRÁG !
2011. máj. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
42%

sztem kiemeltél 3 olyat akik ezt képviselik, de azért vannak igényes fiatal popszakmában tevékenykedők is..


amúgy Lola sztem kakukktojás

ő azért annyira nem gagyi

2011. máj. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
75%

Hát én például erre a Sp gyerekre teljesen ki vagyok bukva.12 éves fejű az egész gyerek és a klippekben meg egy nagy rajnak állítja be magát..nagyon gázos szerintem.És nem csak a fiatalok nézeteit változtatja meg, hanem az egész életüket.Az a sok kis idióta le ül, nézi és azt hiszi ennyiből áll az egész..A nők senkik, a férfiak az istenek...naaa nagyon durva

Egy regényt tudnék írni, de nem teszem....

23L

2011. máj. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem!A tinik többsége nem gondolkodik el ezeknek a háttértartalmán.Aki viszont igen,annak lesz annyi esze, hogy az élet nem csak ennyiből áll.Aki viszont azt szűri le, hogy szexszexszex...piapiapia...azok ezek a dalok nélkül is megtennének bizonyos dolgokat!

Néha kell egy kis ,,lazulás" is és nem mindig kell mindent véresen komolyan venni!:D

Egyébként szerintem SP nem tartozik ide,mert az ő dalainak többségében vannak normális gondolatok és olyan problémák ami a legtöbb tinit/fiatalt érinti!

Meg Fluor régebbi számai is ilyenek!:D

2011. máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%

Lola kakukktojás, ő nem ilyen, de mindegy, ez az én véleményem. Most te kiemeltél három énekest, de vajon tudnál-e többet-e? Na meg az is csak egy dolog, hogy szerinted elrontják a tinik nézeteit stb. Lehet, hogy más szerint mások rontják el, ez relatív dolog.

16/L

2011. máj. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
51%
Sztem mind 3-nak van érzelmes száma.Ne általánosíts..
2011. máj. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
55%
Maximum Fluor, mert ő egy igazi telepi suttyógyerek:D nagyn gáz...
2011. máj. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%
Lola még elmegy, de a másik kettőtől még a szőr is feláll a hátamon. Ráadásul a tv2 most nagyon nyomja őket, és már a ***** ki van velük.
2011. máj. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%
Fluor vicces, SP-t és Lolát nem bírom. Green Gay, Ramones, Subscribe a legjobb:D
2011. máj. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
95%
lola azért annyira nem gagyi de a többi igen!!és szerintem nagyon gáz, főleg hogy az összes három-öt éves gyerek akivel találkoztam azt énekli hogy " ájjuunkkősszeemiintkééticsilegóóóóónafigyúúúmáárnaamondommiaszitúútelányénmegfijúúnamizumizumizu"
2011. máj. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!