Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek a lányommal ha...

Mit tegyek a lányommal ha állandóan sir egy beteljesületlen szerelem után?

Figyelt kérdés
Alányom 15 éves,és még korai a szerelemhez,nem is fiúzik vagy ilyesmi egy nagyon csendes visszahuzódó leányka,a 25 éves matek tanárjába szeretett bele,aki egy nagyon sármos,kedves inteligens ember és a lányom bizonyára félreérthette a "jelzéseit"..ugy derült ki hogy megtaláltam a konyha asztalon egy levelet miben z érzései voltak leirva . képes fél napokat tanulni matekből csak h felfigyeljen rá...mit tegyek?? az előtt mindig élet vidám kislány volt..most állandóan sir szomorú nem érdekli senki és semmi......már azt is eltervezte hogyan fogja lesmárolni..próbáltam beszélni a fejével de nem hallgat rám sem az apjára..:( mit tudnék tenni h olyan legyen mint előtte?
2011. máj. 25. 19:14
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

En meg azt mondom neked, hogy ne izgulj, eljon az ido amikor tullesztek ezen. Gondolod a tanarnak o az elso ilyen esete? :) Szerintem a tanarok fel vannak erre "keszulve". Egy csomo tini zug belejuk mindig. :)) Az is lehet holnap valaki mast lat meg es mar el is felejtette a tanart. A lanyod teljesen normalis es egeszseges tinilany.

Annak idejen en a foldrajz tanarba voltam szerelmes. En meg a postaladajaba is dobtam be szerelmes verset stb. Igy visszagondolva biztosan tudom, hogy a tanar tudta, hogy en voltam de nem szolt soha semmit. Orak alatt mosolyogtam ra, kuncogtuk a baratnommel... A tanar meg csak mosolygot es folytatta a lecket. Sosem csinalt belolle gondot. Ezer ilyen uggyel volt mar dolga es szerintem a tanarok felesegi, mennyasszonyai is ezt jol tudjak. :) Ezek ilyen tini szerelmek aminek vege lesz ne aggodj. Tudom, hogy szeretnel segiteni rajta de nem hiszem, hogy sokat tudsz tenni. Ez egy olyan dolog amit neki kell atelnie, amivel neki kell megkozdenie es magaban lezarnia idovel. Ezek a kis tini dolgok is hozzajarulnak a jellemunk kialakulasahoz. Ez egy ilyen idoszak. Van aki szineszekbe, van aki a tanarjaba lesz szerelmes.

2011. máj. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
56%

De te azért kiteregetheted a lányod szennyesét, ez vicces...

A választ illetően csatlakozom a többiekhez, ez egy diákszerelem, majd elmúlik, a kamaszok élete amúgy is nehéz, tombolnak a hormonok.

2011. máj. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
igen ki,mert kétségbe vagyok esve és nincs kitől tanácsot kérjek.. köszi válaszokat
2011. máj. 28. 13:50
 24/24 anonim ***** válasza:
azóta hogyvan??:)
2011. jún. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!