Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak a barátaimmal?

Mit csináljak a barátaimmal?

Figyelt kérdés

Most lehet, hogy ti is félősnek fogtok tartani, de azért leírom.

Van egy legjobb barátnőm, akivel eddig mindent meg tudtam beszélni. Na jó szerettünk hülyülni is meg minden, de azért ilyen durva nem volt. Azóta összebarátkoztunk egy másik lánnyal is, aki elég hülye életmódot folytat. Pia, pasik, cigi, fű. Kábé ebből áll az élete. Amikor már sok minden iderült róla én mindjárt visszavettem a tempót a barátkozásban. Inkább nekem megmaradt olyan haveri szinten. A legjobb barátnőm viszont rokonszenvesnek találta őt. Jó, kész nem érdekelt nem zavart, ha nekik jól esik nyugodtan menjenek piálni ketten. Amíg engem nem rángatnak bele, nincs baj velük. Viszont most már az LB-mnek az élete is kezd erről szólni: buli, pia, pasik. Most már nem bírtam tovább, megpróbáltam beszélni a fejével, de ő meg leosztott, hogy majd akkor mondjam, hogy nem fogok piálni, amikor majd térden állva csúszok egy kis piáért hozzá. És még másokat is mondott. Én meg erre azt mondtam, hogy én akkor sem fogom ezt az életmódot vélasztani, ha ő is megutál érte. Erre már nem szólt semmit, csak vigyorgott.

És most itt ülök, teljesen magam alatt vagyok attól, amit mondott. És lelkiismeret furdalásom van, hogy megmondtam neki a magamét. És félek, hogyha ezt elmondja az újdonsült barátnőjének, akkor mindketten meg fognak utálni.

Egyébként a környezetemben a legtöbben ilyenek. Nem tudom, hogy pia nélkül 14-15 évesen miért nem lehet jól érezni magukat. Ő volt a legjobb barátnőm, de most már úgy érzem elvesztettem. Mit csináljak, mit mondjak neki?


2011. máj. 27. 15:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ne érezd magad rosszul amiért leosztottad. neki kéne szégyelnie magát amiért azt mondta amit. énazt tanácsolom hogy inkább a másik véglet minthogy ez. mert ez nem normális miért érdekel ha megutálnak. ha ennyit érsz nekik.
2011. máj. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igen, igazatok van, ha engem nem rángatnak bele semmiféle hülyeségbe (mert nem hagyom magam) aakor jó. Igazából azért éreztem elég rosszul magam, mert az LB-m nem hallgatott rám, hanem leosztott.
2011. máj. 28. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!