Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek hogy elengedjenek?...

:) :) :) kérdése:

Mit tegyek hogy elengedjenek? Annyira szertném.

Figyelt kérdés

Szeretnék elmenni egy Balatoni táborba,ezzel csak az a gond hogy nem M.o-i vagyok hanem ukrajnai és a tábor az lenne 20ezer plussz az ut(ami megint olyan 20ezer lenne oda-vissza),na és még emellé költöpénz..Nem vagyunk rossz anyagi állapotba.De apukám ezt soknak gondolja(ő olyan spórolós fajta).Próbáltam kérni és érvelni is pl. azzal hogy tesómra mennyi pénzt kiadnak mert itt kéne menni mindenkinek katonának na de ezt már megtudják oldani,és hát ez se valami olcsó.Plusz barátnőmet(unokatesóm is) is simán elengednék csak ő asszem nem akar menni.És a tábor julius 17én kezdődi és pont akkor lesz a szülinapom,de nemnagyon akarják..Anyu szerintem benne van de apu nem :S Mit tegyek??


u.i:bocs az esetleges hibákért csak gyorsan irtam.


2011. máj. 30. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát kb mennyi hrivnyát kerestek és a 20000 az mennyi hrivnyában és akkor megmondom neked hogy sok-e :D csak azért kérdezem, mert ami ott nektek drága az nálunk még sokkal drágább nektek xD
2011. máj. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát azt nemtudom nagyon hogy mennyi keresnek de mondom hogy nem vagyunk rossza anyagi helyzetben,amugy olyan 800 hrivnya..
2011. máj. 30. 21:25
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha anyukád hajlik a dologra kérd meg, hogy beszéljen apukáddal. Ha kell mondhatod szülinapra sem kérsz semmit, ezt számítsák be részben. Bár nem írtad milyen hosszú a tábor, de én magát a 20ezret nem sokkalom, az nem számít drágának, neked ugye a plusz útiköltség ami miatt többe kerülne.
2011. máj. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1 hetes és amugy gy utikölcséh mgg zsebpénzzel eggyütt 45-50ezer lesz.Hát igen gondoltam már a szülinaposra is,majd beszélek anyuval :)
2011. máj. 31. 07:54
 5/11 A kérdező kommentje:
Most anyuék azt találták ki hogyha vihetnének és hozhanának is akkor engednének.mert akkor ugye sokkal olcsóbba jönne ki az ut,még megkell beszljem a tanárnővel,bár még azt se tudom myennyibe kerülne az ut..
2011. máj. 31. 12:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért nem csináljátok úgy, hogy ha apukád-anyukád ki tud venni szabadságot, ők is néznek valami egy hetes nyaralást a Balaton környékére, persze nem ugyanoda ahova te, meg nem ellenőrizgetés céljából :), de így nem vész kárba az útiköltség, meg hát ha jobban fognak hajlani is rá.:)
2011. máj. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Háát ezt nem hiszem...De mostmárcsak megkéne kérdezni a tanárnőtől hogy lehet -e.De mivan ha nem lehet?:S
2011. máj. 31. 14:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Hmm 800 hrivnya az itt kevés pénz, ott sok....
2011. máj. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez már jó, hogy utaztatva benne lennének. Ha a tanár nem engedi, akkor is jobb esélyed van már, hogy szülinapodra kéred, és apukád is megenyhül. DE cserébe most 1 évig ne nagyon kérj semmi nagy dolgot......
2011. jún. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta a tanárnő hogy jobb lenne ha egybelennénk,ugyhogy ez nem igen fog menni,a vonatozás meg olcsóbb lenne ugy is mehetnék,de az nagyon nehéz lenne mert sokszor kéne átszállni.Pénteken lesz ezzel kapcsolatban szülői,majd leirom mi volt :)
2011. jún. 1. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!