Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért érzem magam egy szánalma...

Miért érzem magam egy szánalmas lúzernek? ) :

Figyelt kérdés

Már teljesen kivagyok...

Összesen három igaz barátom van, csúnya vagyok, csak rajzolni és gitározni tudok, máshoz nem értek. Szüleimmel sokat veszekedem, már tényleg csak a zene van nekem...Segítsetek!

13l


2011. jún. 4. 14:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Fel a fejjel!:)

Biztos nem vagy csúnya :)

ha akarod beszélhetünk!szeretnéd?

13f

2011. jún. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát, ha tudsz rajzolni meg gitározni, rossz ember nem lehetsz:)

Szerintem szimplán van egy kis önértékelési zavarod:)

Nem lehet mindenki olyan szép, mint a matyóhímzés:)

És fiú vagy, vagy lány?

Gondolom, attól tartasz, nem találsz majd párt magadnak?

Hát ezt verd ki a fejedből, ha így van.

A szüleid, a barátaid, s a majdani gyerekeid így szeretnek majd, ahogy vagy.

Miért veszekszel a szüleiddel.

Szimplán csak a kamaszkor miatt? :)

2011. jún. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

ott van h 13 lány

:)

2011. jún. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ja, bocsi, nem tudtam, hogy az azt jelenti:))


Na mindegy, van egy ötletem, ami nekem is segített: sportolj és attól megjön majd az önbizalmad is lassan.

2011. jún. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Biztos nem vagy csúnya! Általában a legszebb lányok becsülik le magukat, de semmi okuk rá. Az pedig, hogy 3 igaz barátod van, nem baj. Nekem az a véleményem, hogy inkább legyen valakinek kevés barátja, de azok maradjanak meg mindig! Ne aggódj, biztos nagyon szép vagy!
2011. jún. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ok, hogy castingra hívnak meg minden de oda fűt-fát odacsődítenek...Szüleim meg azért veszekednek velem mert művész szeretnék lenni és a szakkörökben jobban teljesítek, mint a suliban.
2011. jún. 4. 15:24
 7/12 anonim ***** válasza:

Nálam nem lehetsz rosszabb. :P Én sem vagyok szép. Az orrom el van ferdülve, szemüveges vagyok, nagy elálló füleim vannak, alig van szempillám és a hajam olyan mint az oroszlán sörénye. És duci is vagyok egy kicsit (ezen már dolgozom). Nem tudok rajzolni, festeni. énekelni és semmilyen hangszeren nem tudok játszani. Nagyon ügyetlen vagyok. A saját lábamban elesek. És nincs olyan hét amikor min. 1x nem esek le a lépcsőn. Az ügyetlenségem miatt a sport is ki van zárva. Szóval semmihez nem vagyok jó. De sok igaz barátom van akik szeretnek és sikerült az ő segítségükkel elfogadnom magam félig - meddig. Szóval fel a fejjel és örülj a barátaid szeretetének. ^^

14/L

2011. jún. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj az első válaszolóval ;)


/csodáás dolog (lesz majd vele akár) a szerelem ♥♥♥ohhh;)/

2011. jún. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Művészlélek vagy. :)

Nézd, mi lenne, ha tennél ki képet, és megmondjuk, hogy az vagy-e?

Én is csúnya vagyok, nem felelek meg a szüleimnek, fogalmam sincs, a barátaim igazak-e vagy sem, nem tudok gitározni és rajzolni sem. De... boldog vagyok. Tökéletes nem leszek, de ha így születtem, akkor... ez van.

2011. jún. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
képet max úzenetben küldök:P
2011. jún. 5. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!