Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16-17 éves fiúk, lányok!...

16-17 éves fiúk, lányok! Nektek egy héten mennyi és milyen házimunkát kell bevállalnotok otthon?

Figyelt kérdés
Ha válaszoltok, légyszíves a korotokat, nemeteket írjátok le!
2011. jún. 5. 10:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

vasalás

takarítás

mosogatógépkibepakolás

teregetés

főzés

bevásárlás

16/L

2011. jún. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem lenne muszáj de mindig segítek: leviszem a szemetest,főzők,takarítok. 16/l
2011. jún. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%

Letörölgetés

Porszívózás

Beágyazás

Lemegyek a boltba

Cipelem a cuccokat

14/f

2011. jún. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

Nekem semmit sem kellene de azért néha szoktam segíteni. Én főzni szoktam, fürdőszobát takarítani, porszívózni meg teregetni. Az én anyukám nem is szereti ha valaki más csinálja helyette.

17/L

2011. jún. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem konkrétan semennyit. Nem rég költözött külön anyám, de ugyanannyit "kell" most is csinálnom, mint előtte. Apámnál, ha nem akarok éhenhalni, főzök. Ha akarok tiszta ruhát, mosok. Takarítani semmit. Anyámnál meg soha semmit.

16Ł

2011. jún. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem kérnek általában semmit,de szoktam mostanában:

-Mosogatni(1-2 naponta)

-főzésben nagyon keveset segíteni(néha)

-Porszívózni(saját szoba)

-Seperni(vagy kinek mi tetszik-söpörni)-mindenhol,hétvégente általában

-Öntözni(na erre azért megkérnek sokszor)

2011. jún. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%

Nem szokta. Anyukám hiperaktív és takarításmániás. Felkelek, lemegyek enni, ő addig összerámol mindent (ez van hétvégén..)

Hétköznap meg ugye reggel alig van időm, akkor nem pakolászok a szobámban.


Hazajövök suliból, minden csillog-villog.. Nem is engedi, hogy csináljak bármit is.


Amúgy főzni szoktam, azt imádok :) Nyáron minden nap én fogok :P


16/L

2011. jún. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
le megyek a boltba, porszívózok, sütit sütök(bár azt nem lenne muszáj, csak szeretek) öntözni a virágokat, a kertben leszedni a gyümölcsöt meg a zöldséget
2011. jún. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
és előző vagyok, még teregetni is
2011. jún. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Változó, hogy mikor mennyit segítek. Nyáron, többet, évközben kevesebbet. Persze, ha anyumék hullafáradtan érnek haza melóból, akkor - hiába a tanulnivaló - segítek évközben is apróbb dolgokkal, nem bírnám nézni, hogy ők csináljanak mindent hulla fáradtan.

Többnyire:

- porszívózni, felsöpörni, felmosni szoktam (ahol nincs szőnyeg, csak felsöprünk és felmosunk, ahol van szőnyek felporszívózunk és felmosunk).

- port törölni.

- elmosogatni.

- a szobámban rendet tartani, kitakarítani rendszeresen.

- elpakolni a szárítóról.

Nyáron szinte, bármit megcsinálok. Van, hogy nekifogok és az egész lakást kitakarítom. Szeretek főzni, sütni is, de erre ritkán van lehetőségem.

16/L

2011. jún. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!