Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért neveznek elkényeztetett...

Miért neveznek elkényeztetett p. csának mert kozmetikushoz járok? 13L

Figyelt kérdés

Minden hónapban félreteszek egy kicsit, hogy háromhavonta el tudjak menni kitisztíttatni az arcom, mert kb. egy ragyakupac lenne az arcom. A többi lány meg csak odaveti nekem, hogy elkényeztetett kis p.csa vagyok, csak a külső érdekel, stb..-.-"

13L


2011. jún. 10. 19:36
1 2
 1/15 anonim válasza:
78%

én válaszolok ha nem sértödsz meg.

azért mert az emberek töbsége valjuk be szegény. és a szegény mindig is kinézte azt akinek volt pénze

én csak a nyit tudok mondani ne foglelkozz velük irigyek.

2011. jún. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert gyokerek....Néha én is elmegyek kozmetikushoz, pedig fiú vagyok, de legalább nem vagyok ragyás se, meg b*zi se ettől....Haverok először röhögtek majd szépen lassan bevallották hogy ők is járnak:D Én simán igényességnek mondanám...

16/f

2011. jún. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
92%

egy: kozmetikushoz az igényesek és a cicababák járna

kettő : ha valaki félre tesz pénzt azt általában nem kozmetikusra (ezért nem bírják felfogni te miért teszed ezt és legegyszerűbb azt mondani h hülye p. vagy) szegények nem bírják felfogni h mindenki más és szeretik beleütni az orrukat más dolgába

három: irigyek h igényes vagy gondolom szép is + h van zsebpénzed

hát körübelül ezekért...

2011. jún. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
szóval aki nem jár kozmetikushoz az már igénytelen?! nemhinném
2011. jún. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem képesek felfogni h nem csak a cicababák járhatnak kozmetikushoz.alap h egy arcitsztitást kérsz,éppugy mint h fodrászhoz jársz.és dicséretes h sporolsz rá...
2011. jún. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De főleg azért nem értem, mert rockosabb stílusban élek és nem értem, miért gáz, hogy nem akarok egy nagy piros, gennyes ragyát a fejem helyére.
2011. jún. 10. 20:20
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Huh? Mar ez is valami? Ennyi idosen en is jartam rendszeresen ugyanezert, sot masok is... de ez nem is volt tema, onnan tudtuk, hogy neha osszefutottunk a kozmetikusnal.

24/N (rock, metal, alternativ zenek yay! \m/ :)) )

2011. jún. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem természetes dolog. Több ismerősöm havonta megy kozmetikushoz, meg műkörmöshöz, természetesen a szülei pénzén és nem a saját maga által összespórolt pénzből. Én nem járok komzetikushoz, hál'istennek nem túl problémás a bőröm, és ki szoktam magamnak tisztítani az arcomat időnként. Na meg nem is vagyunk gazdagok, én pl. nem engedhetném meg magamnak, hogy havonta körmöshöz járjak vagy kozmetikushoz.. Ettől függetlenül, nem ítélek ez alapján, ha másnak erre van szüksége, tegye meg.

Az pedig dícséretes, hogy összespórolod rá a pénzt:)

Szerintem ne foglalkozz velük, idővel belátják, milyen kis buták, hogy ilyeneken fenn akadnak!

16/L

2011. jún. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
Én a szüleim pénzéből megyek szoliba, szemöldökszedésre, meg arckezelésre is, úgyhogy nem gáz.
2011. jún. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%

Azért mert az vagy,azért neveznek...Lehet lepontozni,nem fáj.MOST ennyi idősen tényleg csak a "kis elkényeztetett pics*k" járnak kozmetikushoz.Nem értem...minek?Honnan tudod,hogy tiszta ragya lenne,ha úgyis jársz kozmetikushoz?

-.-"Te kozmetikushoz jársz(ami tiszta luxus ennyi idősen),fél Magyarország pedig éhezik...-.-"Majd 16 évesen ráérsz kozmetikushoz járni.

2011. jún. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!