Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért neveznek elkényeztetett...

Miért neveznek elkényeztetett p. csának mert kozmetikushoz járok? 13L

Figyelt kérdés

Minden hónapban félreteszek egy kicsit, hogy háromhavonta el tudjak menni kitisztíttatni az arcom, mert kb. egy ragyakupac lenne az arcom. A többi lány meg csak odaveti nekem, hogy elkényeztetett kis p.csa vagyok, csak a külső érdekel, stb..-.-"

13L


2011. jún. 10. 19:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, hogy ragyás lennék, hogy eddig életemben háromszor voltam, mert rettenetesen zavart, hogy cikiztek is miatta.
2011. jún. 11. 19:50
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, előző, mekkora gyökér vagy. "Fél Magyarország éhezik." És erről hol tehet a Kérdező? Ne járjon kozmetikushoz, ne egyen rendes kaját, ne járjon normális ruhákban, csak mert vannak nála szegényebbek? Ennyi idősen meg teljesen természetes a kozmetikus, ugyanis ilyenkor kezdenek el kijönni a pattanások, van aki nem tudja egyedül szedni a szemöldökét, vagy van olyan is, akinek bajsza van és ez zavarja stb. Ne legyél már ennyire begyöpösödött.
2011. jún. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Megoldanám én otthon a szőrtelenítést is, de anyukám nem engedi, hogy ne erősödjön meg. Sőt van, akinek ivóvize sincs, se családja, se kutyája, se barátai. Én örülök, hogy megnyitom a csapot és jön a tiszta víz, örülök, hogy hétvégente kirándulhatok a családommal, örülök, hogy a kiskutyámat vihetem minden nap sétálni, örülök, hogy számíthatok mindig valakire. Megbecsülöm a dolgaimat.
2011. jún. 11. 20:02
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a fél Magyarország dolog nem szabad, hogy folyton ott lebegjen a szemetek előtt. Igen, vannak akik nem adatik meg az sem, hogy hús van az asztalon vasárnap. De könyörgöm, nekünk ezért miért kéne sz*rul élni? Örülök, hogy a szüleim bármikor tudnak adni pénzt, hogy menjek csavarogni ~ hozzáteszem, megdolgoznak érte.

Kozmetikushoz nyugodtan járj csak, szép lesz az arcbőröd. Nem kell majd évek múlva azzal szenvednek, hogy lyukacsos az arcod. A többiek meg irigyek, de ha ennyire zavar, akkor ne beszélj előttük erről. (:

15/L ~ rocker.

2011. jún. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

én csak szemöldök szedésre megyek általában (mert nagyon erős a szemöldököm)1x voltam arckezelésen

1x a karomat gyantázták.....mert olyan szőrös mint agy majomnak :) 13/L

engem ezért nem neveznek p*csának

2011. aug. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!