Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 éves Lányok! Titeket...

13 éves Lányok! Titeket érdekel valamennyire is a testetek? Vagy szeretnétek valamennyire is megismerni? És a fiúkkal hogy álltok?

Figyelt kérdés
Bár én 13 éves fiú vagyok de azt osztálytársnőimet nem is érdekli ez az egész téma..Még csak nem is pasiznak.. Ez mindenkivel igy van vagy csak nálunk?
2009. márc. 21. 18:45
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nekem elég sok fiú haverom van és persze, megnézem ha valamelyikük izmos, jóképű, de nálam nagyon fontos az is, hogy igazából milyen. Ez így elég közhelyes, de én még hagyom a pasizást.

13/L

2010. nov. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Izééékeh11 ***** válasza:

én foglalkozok a testemmel,és ha úgy vesszük,egész jó "nő" vagyok,mivel mások azt mongyák,nézek ki kb 16-nak :))

egyébként van pasim,és már smároltunk is.már az első randin megvolt :DD (a csókra értem,tovább már tényleg nem megyünk)

szerintem semmi baj sincs azzal ha valakinek ennyi idősen pasija van,most inkább most legyen barátom,mint amikor 15 évesen kiderül hogy a fiú aki tetszik,már becsajozott és akor sírhatnék hogy jaaahj,bezzeg 13 évesen még korai volt -.-

bár ez csak az én véleményem

13L

2011. jún. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!