Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednéd a 16 éves gyermekedne...

Engednéd a 16 éves gyermekednek, hogy legyen tetoválása?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 20:26
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Nem engedném, gyűlölöm a tetoválásokat, igaz 18 felett azt csinál, amit akar, de amíg az én házamba lakik addig nem szeretnék tetoválást látni rajta.
2011. jún. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

az enyém 16 évesen készült, ennek 16 éve és egy pillanatig nem bántam. úgyhogy én megengedném.

és ha az apám egyszer is elsütötte volna ezt az undorító "amíg az én házamban laksz, azt csinálod, amit mondok" dumát, abban a pillanatban ott is hagyom a házával együtt.

2011. jún. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Nem engedném, ugyanis még növésben van, tehát lehet, hogy a későbbiekben szétfolyik a minta mert megváltozik a bőre. + egyébként is minek? Olyan sok az ilyen víz tetoválás, amit csak ráraksz a kezedre 1 tét után meg lekopik. És ez esetbe még a megunás veszélye sem áll fenn.
2011. jún. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Engedném. Az ő teste, Neki kell viselnie egész életén át, és ha megbánja, az is az ő dolga.

Persze csak mértékkel, ne varrassa be az össze bőrfelületet magán zombikkal, de egy kisebb, normális motívumtól semmi baja nem lesz.

Azért magamtól nem ajánlgatnám.

2011. jún. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:

Olyan korán minek :D hogy majd jól megnőjön a gyerek és kinyuljon ? :D

Nekem elég sok van de vártam 20 éves koromig

2011. jún. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 whitedeath válasza:
Én ha szülő lennék, aztmondanám hogy először hennával festesse a kívánt felületre...majd ha azt 1-2hét alatt még nem unta meg, azért elbeszélgetnék vele, hogy mivel 16éves középiskolába jár, tehát munkahelye még nincs...ezért jól gondolja meg hogy hova.mert nem biztos hogy 20 év mulva fel fogják venni akármilyen munkahelyre...és próbálnék kompromisszumot kötni, vagy kikötném hogy mik azok a területek ahova semmiféle képpen sem tetováltathat.és persze saját megkeresett pénzből finanszírozná :)
2011. jún. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
Én engedném, de csak a kozmetikai tetoválást. Az 5 évig tart, és olyan, mint az igazi, csak 5 év után felszívódik. Ha akkor még mindig igazit akar, akkor üttesse át tartóssá. Így a kecske is jól lakik meg a káposzta is megmarad...
2011. jún. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
Az én lányom is akart, nemcsak tetkót, hanem piercinget is. Megállapodtam vele, hogy egyedül a fülét engedem bántani a többi részéhez nem engedem, hogy nyúljanak. Ebből az lett hogy nyomban 3-3 lukat fúratott még a fülébe az 1-1 mellé. Most fültágítóval próbálkozik, ami szerintem nagyon ronda. Szóval én megpróbáltam az arany középutat.
2011. jún. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Nem, valószínűleg nem engedném, mert csak pillanatnyi hóbort, amit legkésőbb 10 év múlva úgy is megbán. Mondjuk, ha egy igényes tetkó, akkor talán beleegyeznék.
2011. jún. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Nekem van 10,helyen,de egyiket sem bántam meg,28-éve.
2011. jún. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!