Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednéd a 16 éves gyermekedne...

Engednéd a 16 éves gyermekednek, hogy legyen tetoválása?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 20:26
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Nem!
2011. jún. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
nem
2011. jún. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Én is 16 éves vagyok, de a gimnáziumban undorodva nézek azokra, akik velem egyidősen tetoválást csináltatnak. Próbálja ki a barna henna festéket, az a bőrnek sem árt és 2 hét leforgása alatt lekopik! A tetoválást hagyni kéne későbbre pláne, hogy gondoljon bele, 80 évesen is ott fog lifegni a csillagocska (ami inkább már hullócsillag) a bokácskáján.
2011. jún. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Látom, a legtöbben elég konzervatívan álltok a témához, de ez van, nem lehetünk egyformák. :)

Nekem apukám megengedte, hogy idén nyáron megcsináltathassam az első kettő tetoválásomat (természetesen saját pénzből). Egyik sem elhamarkodott döntés, mindkettőt évek óta szeretném. Nem valószínű, hogy később megbánom, mert jól átgondoltam. Apu is csak azért féltett, mert van neki két elrontott, nem épp ízléses tetoválása, amit magának készített 15 éves korában. De azt mondta, hogy én testem, én felelősségem.

Azokat én sem szeretem, akik divatból tetováltatnak, csak azért, mert szép, és semmi jelentés nincs mögötte. Tipikusan ilyen a csillag-motívum.

2011. jún. 16. 09:56
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

nem, de nem azért mert a tetoválás rossz, hanem azért mert ilyenkor még nő, nyúlik a bőre és eltorzulhat a kép

14/f

2011. jún. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
81%
Nem állnak konzervatívan hozzá, hanem normálisan állnak a témához. Azért egy tetoválást nem mondanék általános dolognak, hogy azt, akinek nincs, azt konzervatívnak nevezzem. Inkább az az extrém, aki varrat magára, ha 16 évesen teszi, nemcsak extrém, hanem felelőtlen is, de nem az én gondom.
2011. jún. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 whitedeath válasza:
szerintem ha már lesz 80éves marhára nem azzal fog foglalkozni hogy most mennyire jó a tetkója vagy sem...amúgy meg a bokáján nem hiszem hogy nagyon lifegne a bőr.mindenképpen olyan helyre tetováltasson ami nem nyúlik, nem hízik...:)
2011. jún. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Zeusz0004 válasza:
nem...semmiképpen sem
2011. júl. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Igen .
2012. máj. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
nem kell rögtön igazi tetkóval kezdeni, mert az ízlések változnak, a facebook üzenőfalak máshogyan telnek meg képekkel, és csak később alakul ki milyen tetkót is akar valójában... vannak matricák, hennák, és most hőditanak a csillámtetkók is, amik még szebbek is mint az igazi tetkók
2012. júl. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!