Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiuk, lányok! Ti mit gondoltok...

Fiuk, lányok! Ti mit gondoltok arrol ha egy 13 éves csajnak koldok piercingje van?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 21:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
azt, h még gyerek,de feltünésiviszetegségevan,biztos most menőnek érzi magát. Bár a szülő a hibás..
2011. jún. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
Azt hogy ne csodálkozzon ha később majd csak megakarják majd dugni és dobják egyből.
2011. jún. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy azt hiszi ettől lesz menőbb, szebb, vagányabb, és csak mások előtt akar nagyzolni.

S hogy még butácska egy kicsit.

2011. jún. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%

Szánalom.Ha a szülei ezt megengedik.. tejóúrissssten.. hova tartunk?De komolyan!!!

15/L

2011. jún. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%
Őszintén? Kicsit korai, de ha jól esik neki ...
2011. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
55%

Hol volt az édesanyja?

Gratulálok.


15/L

2011. jún. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
50%
Azt gondolom, hogy minek vállal olyan gyereket, aki nem tudja felelősségteljesen felnevelni. És a felelősségteljes nevelés nem azt jelenti, hogy 13 éves gyerekem már köldök pc-vel mászkál. Még csak 24 vagyok, de amikor általános iskolás voltam, azt is kinézték, aki lakozott körmökkel mert iskolába jönni...
2011. jún. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kéne ilyet bevállalnia. Növésben van, és fiatal, ilyenkor a sejtek sokkal könnyebben szaporodnak, belenőhet teljesen a húsába, valamint kiváló gyulladást is szerezhet, ami elfertőződhet.


Ezen kívül pedig, még egy kissé, ribinek is nézne ki.

2011. jún. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
67%

Nekem is volt, hastáncoltam, és jól mutatott hozzá.

Én megbántam (nem jól szúrták, nem egyenesen, elfertőződött és az alvadt vér alatta maradt, azóta sem múlt el a nyoma és nem is fog már), de alap esetben az ember kiveszi és pár nap alatt összeforr.


Szerintem érettségtől, októl függ, de számomra teljesen semleges.

2011. jún. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
azt hogy egy picit korai még és valószínűleg nem saját magának csináltatta, hanem mert "nagyoskodni" akar. de amúgy ez nem tetkó, ahogy előttem is írták bármikor kiveheti, szóval azért annyira nem vészes :)
2011. jún. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!