Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiuk, lányok! Ti mit gondoltok...

Fiuk, lányok! Ti mit gondoltok arrol ha egy 13 éves csajnak koldok piercingje van?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 21:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
82%
Qva vagy emo....12/L
2011. jún. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

gáz.osztálytársamnak is van.:/

13/L

2011. jún. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

fuhhh...az én barátnőm 14 évs és van köldök pc-je

nagy dolog és nem viselkedik úg ymint 1 ribanc egyátalán nem...-.-"

nem az számít hogy milyen van neki hanem az hogy hogyan viselkedik

2011. jún. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
szerintem azt a szülő dönti eel hogy most akkor megengedem vagy nem az én anyukám azt monta lehet köldök piercingem orr piercingem is lehet tekóm az csak 15 évesen lehetett vagyis idén de szerintem semmi kül nincs ebben nehogy márm a fél világ ezen legyen felháborodvva legalább megad mindent amit akar a szülő hanem azon legyen felháborodva a félvilág hogy ki kit ölt meg meg ijenek XD akinek meg nem volt nincs is az meg ne szóljon bátor és kajak csaj aki csináltat mert igen fájdalmas és ha kibírja akkor tessék ennyi nekem 12 évesen lett az orpiercingem 13 évesen egy köldök 14 évesen egy szépségpötty piercing és most tekó a derekamon van aki asztmongya hogy ribi akkor mgasról letojom
2011. júl. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!