Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiuk, lányok! Ti mit gondoltok...

Fiuk, lányok! Ti mit gondoltok arrol ha egy 13 éves csajnak koldok piercingje van?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 21:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
58%

Nekem is volt, mondjuk 17 évesen.

ha tudnék utazni az időben megfejelném magam, amiért ilyen hülye voltam!

Terhes vagyok és a köldökpiercingem helye (két éve kivettem) 10 cenire felhasadt. Szóval van egy 10cm hosszú és egy cm széles rózsaszín stria a hasamon, ami nem hog elmúlni, de még nőni fog 10 hétig!

Undorítóan néz ki.

Én amióta ez a csík megjelent, mindenkit beszélek le róla, mert leg ronda!

2011. jún. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
ez most vele született rendellenesség, vagy tényleg ilyen beképzelt?
2011. jún. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
39%

Jesszusom de primitív emberek vannak itt....

Én sem voltam még 14,mikor meglett a köldökpiercingem.

Amit én szúrtam magamnak.Sőt előtte még a számba is szúrtak.

Azóta van az orromban is.És szeretnék még ínyféket,vagy csípőcsontba.Szerintem nem nagy dolog.Mindenki azt csinál magával amit akar.A köldökpiercing még mindig jobb,mint ha valaki az arcába rakat ennyi idősen.K*rvásnak nem ezt,hanem a monroe-t mondanám,ami mára igen csak tucat piercing lett a tinir*bancok között.Igazából...tudom,hogy vannak akik 'divatból' csináltatnak piercingeket,de van akinek ez hozzátartozik a stílusához.Vagy magához az emberhez.Engem például mindig is leszóltak azért,mert olyan vagyok amilyen.De sosem érdekelt,mert tudtam,hogy nem azért csinálok dolgokat,hogy menőbbnek tűnjek.Szóval ez a piercing dolog is relatív,ahogyan sok más bodymod is.Nem kell elítélni az embert ilyen dolgok miatt...:)

15L

2011. jún. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Én azt, hogy feltűnési viszketegsége van, sajnélom az anyját, de nem különösebben érdekel, mert ha neki jólesik, akkor egészségére, nekem nem fáj, nekem nem lesz csúnya ha nem gyógyul be :D


Amúgy én ma a fluortomi koncerten láttam egy talpig feketébe öltözött, borotváltfejű, vagy 15 centis fültágítós csajt, aki mint őrült tombolt a többi harmadikos között és verekedett autogrammért. Ne ítélj meg senkit a külsejéről, ez volt az első gondolatom :D

2011. jún. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Gusztustalan. De komolyan, 13 évesen megdugni nem lehet, akkor meg minek mutogatja a hasát?

És nem egy helyen olvastam, hogy terhességnél gyakori hogy felszakad a bőr.

És persze a szervezet fiatal, lehet hogy nagyon csúnya lesz a hasa egy idő után.

2011. jún. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
67%

Kövezzetek meg, orrkarikám van.

13L

2011. jún. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
egyik osztálytársamnak is van, és nekem tetszik...(mondjuk én 14 vagyok de az az 1 év nem számít sokat) amúgy írjátok h 13 évesen nem lehet megdugni stb... hát ez a csaj már 12 évesen nem volt szűz. (100%-ig biztos nem csak mondta)
2011. jún. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

azt hogy van stílusa

14/f

2011. jún. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
58%

Amikor olvastam a kérdést csak lestem...13 évesen?

Mi sem vagyunk tündérek,csinálunk durva dolgokat de 13 évesen ...:|

13/f

2011. jún. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Ha a kisebbséghez tartozik, akkor azon se csodálkoznék, ha 8 évesen lenne piercingje.

Ha pedig normális magyar, akkor csak gratulálni tudok anyucinak...

2011. jún. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!