Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan győzzem le a félelmem?

Hogyan győzzem le a félelmem?

Figyelt kérdés

A mamámról ma (délben) derült ki hogy rákos és maximum napjai, de lehet csak órái vannak hátra :(. Azóta a sötétbe sehová nem merek menni, mert félek, hogy megjelenik vagy ilyesmi :(. Anya azt mondta hogy ha nem győzöm le a félelmem sokáig félni is fogok. Most is itt ülünk anyáék szobájába és apa virraszt velem, mert nem tudok aludni :S Rettenetesen félek, fel se tudom fogni, hogy bármikor elveszíthetem és olyan tehetetlen vagyok ellene. Még csak látni se láthatom, mert kórházban kezelik és azt mondják hogy már csak pislog, beszélni sem tud és anyuék nem akarják hogy így lássam és később így emlékezzek rá. Elég rossz viszonyom is volt vele, mindig veszekedtünk, de ennek ellenére nagyon nagyon szeretem őt és borzalmasan fáj, hogy már nem mondhatom el ezt neki. Mit tegyek hogy túl tegyem magam ezen? :(


14/L


2011. jún. 14. 22:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom a dolgot. Szerintem is írj neki levelet, vagy kérd, hogy esetleg beszélhess vele telefonon ha úgy érzed.

Én is igyekszem minél több időt tölteni a nagyszüleimmel, mind a városban laknak, és sokszor megyek hozzájuk. Az egyik nagypapám nem is ismertem, ő is rákban halt meg.

Nyugi, a nagyid biztos tudja, hogy szereted, ez egy ilyen nagymama-dolog, akkor is tudná, hogy szereted ha hozzá se szólnál, nem is érdekelne, akkor is szeretne. Mert minden nagymama szereti az unokáját, feltétel nélkül, akármit csinál az, akármennyit veszekednek.

2011. jún. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézz szembe vele! Ő már leélte az életét. Persze mindenki örülne, ha maradna, de menni kell, ha hívnak.
2011. jún. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén sajnálom!

Már én is átéltem ezt, annó 10 évesen:S

Szörnyű, tudom. Csak az idő segít.

2011. jún. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Velünk is volt hasonló,de szerencsére nem lett ennyire súlyos. És szép dolog,hogy az idősek ennyire szeretik egymást. Az én nagypapám is mondta,már hogyha meghal a nagyim akkor neki vége...
2011. jún. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!