Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » HOgy győzzem le a félelmem...

HOgy győzzem le a félelmem attól, hogy esetleg vmi baja van a babának?

Figyelt kérdés

Elég gyakran fáj a hasam alatt,nem vészesen,(nem görcsöl)csak olyan feszülő,rossz érzés. Volt már,hogy éjjel arra keltem,hogy a hasamon fekszek és nagyon megijedtem,nehogy baj legyen belőle. 2napja éreztem először igazán a babát,mert visszaütött a hasam:) de azóta semmi. 17+5 hetes vagyok és folyton aggódom,hogy jól van a kicsi odabent??Van erre vmi megoldás??

Tudom,hogy mindenki aggódik,de ennyire?


2010. szept. 14. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem gyakran voltak menstruációs görcseim is.

A babát 16. héten éreztem először, utána kb. egy hétig semmi. De hál' Isytennek minden rendben volt!


Pár nap múlva itt lesz neked a genetikai UH ideje, ott megtudhatsz róla mindent.

Nyugi, már túl vagy a kritikus időszakon!


26 hetes km

2010. szept. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is parázós voltam, vettünk magzati szívhanghallgatót, mondta a doki, hogy ha ennyire parázok, nyugodtan hallgassam meg naponta egyszer (pár másodpercre) hogy mit csinál. Hallgattam ahogy ver a kicsi szíve, meg mocorog...

A hasfeszülés, szurkálás teljesen normális ebben az időszakban, most kezd el majd brutkón nőni a hasad, nyúlnak a szalagok, nő a méhed...később majd medencefájdalom jön (csak, hogy ne unatkozz:))

2010. szept. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom hogy konnyu mondani hogy ne aggodj,de ez normalis erzes.Amugy meg ha tenyleg bajt erzel menj dokihoz mert o megnyugtat,es igenis elofordul hogy az ember nem vesz mindent figyelembe en is igy jartam porul.De az is igaz hogyha allandoan rettegsz valamitol akkor abbol is lehet baj,szerintem bizzal a dokidban es vigyazz magadra de ne kepzelodjel es ne olvasgass az interneten terhessegi problemakrol!!!!!Legyel boldog hogy ott van es vigyazz ra,tervezgesd a babaszobat es ne gondolkodj rossz dolgokon.
2010. szept. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam ez érdekesen alakult. Az elején tiszta ideg voltam, a párom már ki akarta kötni a netet, hogy ne olvassam a sok okosat.. Reszketve mentem a 12 hetes uh-ra. (Persze előtte már 4szer voltam :-)) Mindentől paráztam, még aludni is alig tudtam. Aztán teltek a hetek, és minden vizsgálaton minden rendben volt. És szép lassan elmúlt a félelem, kb. a 19. héttől már egyáltalán nem gondoltam semmi rosszra. Ha baj lesz, úgysem tehetek ellene, és kár előre idegesítenem magam a semmin. Most már inkább a szüléstől félek.. nem a fájdalomtól, hanem hogy nem tudom, mi vár rám.
2010. szept. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!