Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Segítség! Hogyan találjam meg?

Segítség! Hogyan találjam meg?

Figyelt kérdés

Az a nagy helyzet,hogy elment itthonról a 17 éves fiam már 5 napja.

A történet ott kezdődött,hogy osztálykirándulás elött volt egy durva veszekedésünk,amiben így utólag belátom, neki volt igaza.Ez után nem engedtem el őt kirándulni,amitől teljesen kiborult.

Másnapra eltűnt itthonról.

Vitt magával ruhát,az összes pénzét,valamint az útlevelét is.

Másnapra bementem a rendőrségre,megkezdték a keresést de eddig semmi nyom.

Rokonokhoz nem mehetett,azt tudom,mivel a nagyszülőkkel lakunk.

Az összes barátját felhívtam,de megesküdtek hogy nem náluk van.

Utána kérdeztem a sörözőben is,ahova járni szokott a barátaival,de ott sem tudott senki semmit róla.


Egyébként nem volt rossz a viszonyunk,bár az utóbbi időben sokat veszekedtem vele(nem ő volt a hibás igazán),és többször mondta hogy egyszer elmegy innen,de akkor soha nem jön vissza.

Ettől félek igazán,mert bőven van elég pénze.

Telefonját nem veszi fel,valószínűleg vett egy új kártyát.


38/N


2011. jún. 15. 12:04
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem,hogy elvitte a kocsiját is,bár azt biztos lerakta egy tuti helyen,mert tudja hogy azzal könnyen megtalálnák.
2011. jún. 15. 12:11
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly?Nem is tudtam hogy 17 évesen lehet jogsija valakinek.

Szólj a rendőrségen hogy vitte az útlevelét,figyeljék a határokat.

2011. jún. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mindent elmondtam nekik,de addigra már lehet hogy Nyugat Európában van.Ott van egy ismerőse,de róla nem tudok semmit.
2011. jún. 15. 12:15
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus:O

17évesen elég merész fiatalember,hogy igy maga mögött hagyjon mindent,és mindenkit!A rendőrségen nem mondanak semmit??A külföldi haverját kéne megtalálni,akkor lehet,hogy könnyebben meg lehetne találni!Ha tudod a nevét,nézd meg a közösségi oldalakon,vagy a fiad ismerősei között,hátha van neki fent telefonszám,vagy valami elérhetőség...

2011. jún. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom a nevét sem a srácnak.A laptopját magával vitte,nem hagyott semmi nyomot maga után.Eszes gyerek,ha ő nem akarja,nem fogják megtalálni.Egyetlen reményem hogy magától visszajön.
2011. jún. 15. 12:22
 6/18 anonim válasza:
100%

A kozosségi oldal nem rossz ötlet! Ilyenkor kiderül. hogy a sok kiadott infót vészhelyzetben maga ellen lehet fordítani. Ha viszont látogatja vagy egyszer is fellép akkor visszakereshető. Így szűkíteni lehet a helyet ahová leléphetett.

Telefon: ha csak számot cserélt akkor be lehet mérni. Mivel az imeei szám ugyan az maradt az új telefonszámnál is. A telefon, mint készüléket, nem cseérlte le ebben az esetben.

2011. jún. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
És a telefonját hogy tudnám bemérni?
2011. jún. 15. 12:32
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ha használja a gépén a netet,az IP cim alapján simán meglehet tudni,hol van...:)

A telefonját szerintem a rendőrség segitségével tudod beméretni...

2011. jún. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem te magad,hanem a rendőrségen fogják ezt csak megtudni csinálni.Sok szerencsét!Nem hinném,hogy könnyen meglesz,de majd írj,ha megjött..:)
2011. jún. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom mi ez az imeei szám,soha nem hallottam még

róla.

Félek hogy már rég nincs az országban.Mindig gyűlölte Magyarországot,kétlem hogy itt maradt volna.

Félek hogy soha nem jön haza.Mindent magával vitt ami érték volt számára,továbbá rengeteg pénze van.

2011. jún. 15. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!