Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nehéz helyzet! Miképpen tálaljam?

Nehéz helyzet! Miképpen tálaljam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 6 éves kapcsolatom, és az utóbbi időben voltak gondok a mensimmel. Nem jött mg a szünetben, hanem amikor újra kezdtem a gyógyszert, össze-vissza. 2 orvosnál voltam, azt mondták ne hagyjam abba, én nem is hagytam. De most már akkor is meg kellett volna jönnie, lassan befejezem a 2.levéllel is, mióta megvolt. Héten csináltam tesztet, pozitív lett, 2 is.Anyu azt mondta, ha terhes leszek takarodnom kell. Párommal nem terveztük, és múltkor szóba került, mondta, hogy de jó lenne, én pedig rákérdeztem, mi lenne, ha az lennék, és azt mondta, úgyis elvetetném. Most itt állok, úgy hogy még nem tudja senki. Gondoltam, neki lerakom az asztalra, ha munkából hazaér meglátja, nehogy veszekedés legyen, mert ahhoz nincs kedvem, egyedül pedig hátha lenyugszik, mielőtt beszélnénk. De anyuéknak hogy mondjam el?? Egyre jobban idegeskedek, mert jövőhét elején már el szeretném.
2011. jún. 24. 14:32
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?
2011. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Húúúú de nehéz helyzet. Nem irigyellek. Te meg szeretnéd tartani? Hány éves vagy? Otthon laksz? Van esély felnevelni?
2011. jún. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Én 21 éves vagyok, szüleimnél "lakok", rengeteget vagyok páromnál, akkor is amikor ő nincs otthon. Ilyen, itt is-ott is élek kategória.
2011. jún. 24. 14:38
 4/41 A kérdező kommentje:
És igen, és szeretném megtartani, miután egy éve volt egy vetélésem. :( Ha párom nem borulna ki, és benne lenne, fel tudnánk nevelni. De egyedül semmiképp, főleg, ha anyu tartja a szavát.
2011. jún. 24. 14:40
 5/41 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy NE VETESD EL!!!! Rengeteg olyan ember van, aki nagyon vágyik kisbabára és sajnos nem lehet neki! Hidd el, anyukád még ha először mérges is lesz a végén úgyis megbékél! Igaz, hogy kicsit fiatal vagy de már akkor sem gyerek! A párod meg ha szeret akkor úgyis kitart melletted!
2011. jún. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, az biztos, hogy ha ilyet mondott volna az anyukám, akkor én úgy mondanám el, hogy elkezdek csomagolni. Ha megkérdezi, hogy miért, akkor annyit válaszolnék: Terhes vagyok, takarodok.

21 éves vagy, nem gyerek. Először mindenképpen a pároddal beszéld meg. Amikor elvetéltél, milyen volt a pároddal a helyzet? Ő hogyan élte meg?

2011. jún. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
Először a pároddal rendezd a dolgot. Én úgy csinálnám, ahogy írtad, ott hagynám az asztalon és írnék mellé levelet. Nem hiányzik a kiabálás, majd csak akkor szólj hozzám, ha normális hangnemben meg tudjuk beszélni a dolgokat. Írd le a véleményed, hogy meg szeretnéd tartani, réóta együtt vagytok, készen állsz rá, stb. Nekem ezek beváltak veszekedések után. Nyugisan elolvasta, nem vágtunk egymás szavába, aztán mikor megemésztette, jött és megbeszéltük. Ha ő benne van, akkor anyukád véleménye nem nagyon számít. Felnőttél, a Te életed. Ha megszületik, ki tudná visszautasítani az unokáját?
2011. jún. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz baj. Mondd el nyugodtan, az érzéseidet is.
2011. jún. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
14.44 nagyon jót írt anyuddal kapcsolatban :) Teljesen jó. Igaza van. Ha párodhoz tudsz költözni, akkor minden oké. Párod egyébként hány éves?
2011. jún. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
0%

El szeretnéd vetetni? De hát miért? Soha nem bocsátanád meg magadnak! A saját véred! NE tedd! Inkább szüld meg és add örökbe, ha neked nem kell, valaki más örülne neki! Ohh, szegény pici. Ne öld meg, légyszi. Épp ma 13:15-kor született meg egy ismerős házaspár kislánya. Joga van élni!


Egy az egyetlen törvényes módja a gyilkosságnak! Sajnos!

2011. jún. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!