Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért gondolja, hogy minden...

Miért gondolja, hogy minden 13 éves egyforma?

Figyelt kérdés

Apu nagyon keveset van itthon, egy étteremben dolgozik, ahova sok velem egyidős is jár. Ugye ott hallja, mi a téma a "menőknél", akik oda járnak, hiszen van pénzük minden nap. Ebből apu is azt hiszi, hogy szeretem a Dzsásztin Bíbört, meg David Guettát hallgatok (nem baj ám, hogy tavaly Novarockon pogóztam Green Dayen VELE EGYÜTT) és szülinapomra meglepett egy David Guetta szettel...Aztán meg vádol azoknak a szokásaival. Nem tartozom a "mainstream" társaságba, tehát nem tudom ezt honnan vette...

13,5L


2011. jún. 16. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

mondd ezt el neki,hidd el ez a lehjobb megoldás!

kezd így mondjuk hogy...:

"apa beszélhetünk?" ő: "igen" te: "miért hiszed azt hogy olyan vagyok mint a többi 13 éves akik az étterembe mennek és azokrol a dolgokrol beszélnek?" ....:)

2011. jún. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Mert étterembe dolgozik, nincs rád ideje, és nem ismer eléggé.
2011. jún. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Nekem meg nagyanyám ilyen, csak annyi a különbség, hogy az ő esetében fordítva működik a dolog. Tehát ő nem a többiek szokásából következtet az enyémre, hanem az enyémből a többiekére.:D

Tudom, hogy marha idegesítő tud lenni, ismerős a szitu. Én megpróbáltam értelmesen elmagyarázni neki, hogy nem mindenki az árral úszik, és ha nem nézne le engem, talán oda is figyelt volna a mondanivalómra és meg is értette volna azt. Mostmár úgy vagyok vele, hogy egyik fülemen be, a másikon meg ki. Neked is ajánlom az ún. "'leszarom' tablettát", hatásos.:D

2011. jún. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele, ebből is csak veszekedés lett, 1 hét szobafogság+géptől eltiltás...(mobilnetre nem gondolt:D), de úgy látszik nyáron rendbejövünk:)
2011. jún. 17. 10:14
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Én elég forrófejű vagyok, már a fejéhez vágtam volna, hogy azért elég gáz, hogy nem tudja mit szeretek! De nehogy ezt tedd, ez a lehető legrosszabb megoldás :D

Menjetek el kettesben vásárolni, koncertre, akkor jobban megismerhet téged, rájöhet mit szeretsz.

Nyugi, az apukák ilyenek, nehéz neki is, hogy nem tudja mit szeretnél. Tudod, régen minden ötéves örült egy barbinak, de a mai lányok annyira különböznek, hogy amiért az egyiket eszi a fene, a másik imádkozik, nehogy olyat csak lásson is. (Én voltam így egy Justin Bieber kitűzővel. Megláttam a boltban, hátat fordítottam, pedig már jött a kis cuki eladó h miben segíthet. Én oda nem megyek, ahol ilyet kapni)

Szóval légy türelmes. Nyugi, az én apukám a Witch-ből Irmát egy évig Emmának hívta. Mondjuk ő vette nekem az összes witch babámat, pesten amikor felment, mert akkor mániákus voltam :D

Én külön hangiztatom amikor pl tévézek apuval és bejön vmi jusztinos riport, hogy hogy utálom xD

2011. jún. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem , hallgass magyar nemzeti rockot pl.: Kárpátia, Hunnia, Egészséges Fejbőr, 100% magyar.


Hallgasd meg ezt nagyon szép szám: Kárpátia: Barátom mond merre vagy? http://www.youtube.com/watch?v=lBI_K4UzcjY


Vagy: Hunnia: Skinhead vagyok: http://www.youtube.com/watch?v=yzvf_XVMhXo

2011. jún. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezeket ismerem, köszi, de a Romantikus Erőszak a közös kedvencünk apuval a Green Day és a 30 seconds to Mars mellett:)
2011. jún. 17. 22:19
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
hát nemtom..én otthon ezerrel nyomom a 30 second to Marst,a linkin parkot,meg a muse-t..szal az én őseim meg azt szeretnék,ha jácint bíbert hallgatnék..xd
2011. jún. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!