Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi ideig szoptattatok?...

Mennyi ideig szoptattatok? Nagy gond hogyha elmúlt 3 éves a gyerek és még szopik? Úgy alszik el és ha fáj valamije vagy amikor úgy gondolja kéri.

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 09:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%

DE!!! nagy gond!

3 éves gyerek már ne az anyja mellén aludjon el, ez nagyon durva!!!!!!

ez egy nagyon rossz szokás, és minél tovább húzod, annál nehezebben tudsz ettől megszabadulni!

teljesen mellékvágány.

2009. szept. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De ha nincs cici úgy tud zokogni,nem akarom szegény lelkét bántani.
2009. szept. 28. 09:46
 3/21 anonim ***** válasza:
43%

Ez szerintem sem jó dolog! Ne húzd tovább. Próbálj meg valamit mást kitalálni a megnyugtatására. Beszéld meg vele, egy 3 éves már elég értelmes ahhoz, és tejednek amúgy sincs már tápanyag értéke.Ha jól tudom!?

üdv

2009. szept. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
34%

Ez semmiképen sem egészséges dolog. Ha háro mévesen nem akarod elválasztani, akkor mégis mikor? Majd ha iskolába megy?

Vagy majd 18 évesen is a melleden alszik majd el? Vagy hogy gondoltad? Ezzel máris többet ártasz a lelkének, mintha leszoktatnád a ciciről.

2009. szept. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
27%

Szia!


ÁÁÁÁÁÁ, szerintem ha neked ennyi ideig van tejed, akkor iratkozz fel a Guinness-rekordok könyvébe! A tej max. 2 éves koráig termelődik, vagy esetleg akkor tudsz neki adni még ilyenkor is, ha közben pici van mellette. De egy 3 éves már magától leszokik róla, mert ismeri az új ízeket!

2009. szept. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%
A szoptatáskor nem csak tápanyag kerül a baba szervezetébe, hanem az egy kötelék a mamával. Szerintem nem gond, ha még 3 évesen alkalmanként szopik, majd leszokik róla. Gondolom, most kevesebbszer szopizik, mint mondjuk 2 évesen. Naugye.
2009. szept. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
32%

Ugyan már, ez akkora hülyeség, 3 évesen szoptatni??

És nem ettöl alakul ki a kötelék.

De te tudod, majd ha az oviban is a melled után fog menni.

2009. szept. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
56%
Még kismam vagyok, 11 hetes terhes, értelemszerüen még nem szoptatok, gondoltam bekukkantok ide egy kicsit, lássuk mi vár rám. Hogy tudtok valakit igy lekapni?a kérdést feltevő anyuka jóindulatból, azért, hogy ne bántsa gyermeke leli világát szopiztatja továbbra is. Én sem értek egyet ezzel, de ezt meg lehet emberi hangon is fogalmazni.Ti is édesanyák vagytok!
2009. szept. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
22%
Igen, Édesanyák vagyunk, és nagyon szeretjük a babáinkat. Majd ha Te is tapasztaltabb leszel, meg a sok dolog, ami előjön a szoptatással kapcsolatban... egy 3 éves gyerek már nem szopizik, hanem rág, mivel fogai vannak. Normál szopiztatásnál is gond lehet, mert nagyon könnyen kisebesedik a cicibimbó , nemhogy fogakkal... A kérdezőnek szerintem babája van a 3 éves mellett, csak ezt "elfelejtette" írni.
2009. szept. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
48%
Eggyet értek a 11hetes kismamával,nagyon csúnyán le fikáztátok szegényt.Nekem már van egy 2éves lányom,de én minden verziót próbálok megérteni,mivel nálunk is vannak furcsa dolgok pl.nálunk a délutáni alvás csak babakocsiba megy,ez van már fél éve próbálunk ágyon aludni és nem megy.Szóval nem mintha szoptatnék 3éves gyereket,de lehet kicsit megértőbb válaszokat is adni.Szerintem.
2009. szept. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!