Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan próbáljak 'nem rágondol...

Hogyan próbáljak 'nem rágondolni' erre a dologra?

Figyelt kérdés

Szóval, már tömve van ilyen kérdésekkel az oldal. az Asia centeres dologról van szó. Anya és az egyik barátnőm is mondta, hogy nem igaz, de amikor próbálok elaludni, bevillanak ilyen képek.

Kisebb pánikrohamjaim vannak: nehezen kapok levegőt, gyorsan ver a szívem.

Próbálom lenyugtatni magam de nem megy. Mit tegyek? 14/L


2011. jún. 16. 21:40
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

igen, hallottam róla én is.. engem nagyon megráznak ezek a dolgok..amikor apukám mesélt hogy létezik ilyen, nem tudtam audni, és remegtem, féltem, pszihológushoz is kellett vinni, de aztán feldolgoztam, és nem gondoltam rá. aztán mindig voltak rémhírek szervkereskedőkről, mindig eltartott egy ideig, míg kihevertem.. de én alapból nagyon optimista vagyok, boldog, és nem gondolok rá, én nem hiszem hogy velem ez valaha meg fog történni, csak azzal, aki ilyenekre gondol, elhiszi hogy vele ez meg történhet, sokat foglalkozik az üggyel, stb. ajánlom, hogy olvasd el Rhonda Bryne tól az Erő című könyvet, nekem sokat segített! mindenesetre ne járj az asia centerbe, és örülj hogy európa ázsiához és amerikához képest egy békés kontinens (nem mondom hogy nincseenek bűntények, lányfuttatók, és egyéb bűnesetek) de ahhoz képest hogy ázsiában meg amerikában mik vannak..

tényleg ne gondolj rá, és olvasd el azt a könyvet! 100% hogy segyíteni fog! nekem is villantak képek stb, én is hallottam rémhíreket.. de ne gondolj rá! tényleg..tudom hogy nehéz.. és szerezd be azt a könyvet.. vagy ha angyon rosszul érzed magad, írj privit, szívesen segítek, tényleg!!!!

13/L

2011. jún. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, en dolgoztam "kinai boltban" es nem tudok senkirol akit kibeleztek volna... :)
2011. jún. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
Ugyanaz a kamusztori, mint a román rendszámú kocsikkal vagy bevásárlóközpontokban lopkodják a gyerekeket.
2011. jún. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Kamusztori. Ezzel az erővel az utcára se menj, mert bmikor elrabolhatnak, sőt, a saját házadban is bármit megtehetnek veled. Ott még könnyebb is, hisz ki sem tudsz jutni.
2011. jún. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

na erről hallottam...egy sztori(ami igaz...):

2 lány zárás előtt ruhákat próbált,és az 1ik lány bment a próbafülkébe,a másik kint várt.A ruhapróbálós lányt valmi titkos kis kapun az alagsorba vitték,leborotválták a haját.Közben a lány aki kint várt látta h nincs ott a barátnője,nincs az öltözőben,hívta a rendőrséget.Megtudták,hogy a lánynak a szerveit ki akarták venni,és eladni,a hajából pedig parókát vagyit akartak csinálni....-ez durvaaa

2011. jún. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
jahh és kaposváron történt
2011. jún. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
ezt a sztorit olvastam én is a neten,de ez csak hülyeség biztos van vlm igazsg alapja,h valaki eltünt,de hát eltünni 1 bevásárlóközpontban nem nehéz de aztán nyilván meglett
2011. jún. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
háttjó...de aakoris durva az egész...Leisborotválták a haját..és zárás elöött..juuhhjj..én oda nem fogok menni..
2011. jún. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

huh ..most elolvastam mitírtam..és nem érthető...leírom még1szer:

Két barátnő közül az egyik bement egy kínai ruhaüzletbe a próbafülkébe ruhát próbálni míg a másik kint várta!Csakhogy eltelt több mint húsz perc és a lány barátnője nem jött ki onnan,mire a kint várakozó …tovább »barátnő megelégelte és kihívta a rendőröket,hogy a próbafülkéből eltűnt a barátnője.A rendőrök kiérkezte után megállapították ,hogy a fülkéből egy ajtó nyílik amit kinyitván felfedezték hogy a lány már lekötözve és tar kopaszra leborotvált fejjel ült.

2011. jún. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

érdekes,és látszik is hogy pletyka,és talán van valóság alapja.

Látom több variácio is van: amit én hallottam az volt,hogy egy nő volt egyedül zárás előtt a kaposvári kínaiban(ugyanugy ruhát probált).. És ugye eltünt(ették). És a férje furcsállta a dolgot és ő hívta ki a rendőröket.Ők pedig megtalálták kopaszon valami kis lyukba a bolt körül.És a vége ugyanaz- ki akarták venni a szerveit,és eladni azokat. Ki tudja..

De ha olyan helyekre mész ahol sokan vannak,vagy esetleg rokonokkal,barátnőkkel vásárolgatsz az se rossz ötlet hisz ugy talán nem gondolsz a történtekre és mégis biztonságosabban érzed magad.:)

2011. jún. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!