Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hülyeség amit szeretnék csinálni?

Hülyeség amit szeretnék csinálni?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy nincs egy egyszerü BMX-re pénzem és mini biciklivel szeretnék úgy "trükközni"(az van itthon)! A váz meg lesz erősítve egy erősebb rúddal hogy ne törjön el és még pár dolog lesz erősítve! úgyis csak egyszerüen akarok ugrani vagyis nem egy métert lefelé hanem csak talajról és a kormányt forgatni meg 1-2 egyszerü dolgokat!
2011. ápr. 5. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, attól függ, hogy lesz megerősítve a váz. A kritikus pont nem maga a cső, hanem a hegesztési pontok. Nem tudom elképzelni, hogy hogy lehet egy vázat házilag megfelelően megerősíteni. De talán az ilyen "földszintes" ugrásoktól semmilyen váznak se lesz baja.
2011. ápr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a kormány alatt az ülésig lesz! A heggesztéssel nem lesz már gond!
2011. ápr. 5. 22:05
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg lett heggesztve! még valakinek van véleménye?
2011. ápr. 9. 17:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem: az hegesztés egy g-vel. Milyen hegesztővel csinálták/tad?
2011. ápr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
lényegtelen nagyon biztosan tartsa a helyén! nem azzal kell törődni! kül Nem tudom magyarul hogy modják, lehet hogy ez a magyar neve, elektróda megy bele! Nem oxigénos hanem régi és jó! Itthon a kerítés azzal lett hegesztve, már nem egyszer bicikli vagy bármilyen vas ami eltörik!
2011. ápr. 9. 20:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt szépen megfogalmaztad:D Egyébként ívhegesztésnek hívják.

Egyéni véleményem szerint bírnia kell!

2011. ápr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!