Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengedjem a 14eves lanyomat...

Elengedjem a 14eves lanyomat a Balatonra furodni a baratnoivel?

Figyelt kérdés

Ma reggel avval az otlettel allt elo,hogy engedjem el ma delutan a baratnoivel a Balatonra furodni. 1ora korul mennenek,6kor pedig jonnenek is haza. Megbizhato lany, a baratnoit is ismerem,4en lennenek.. 10km-re van innet,vonattal mennenek. Azt mondtam neki,hogy meg megemesztem,es ha ugy dontok hogy igen,akkor felorankent hivjon,es megigertettem vele h nem megy be a mely vizbe.

Mit tegyek?


2011. jún. 18. 09:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha megbízhatóak és csak 10 km, akkor igen. A víz miatt ne parázz, eléggé hideg még ahhoz, h sokat lubickoljanak benne. :)

De a félóránkénti hívást túlzásnak tartom, óránként elég lesz. :)

Viszont figyelmeztesd őket, ha vihar lenne, mindenképp menjenek ki a vízből, és fedett helyet keressenek - bár utóbbi nem is lényeg, max. szétáznak - van otthon forró víz, majd felmelegszik a zuhany alatt/kádban. :)

2011. jún. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Szerintem meg az is lényeges, hogy ha vihar lenne menjenek fedett helyre. Az egy dolog, hogy eláznak, tök mindegy, úgy is strandolni voltak, de mondták, hogy várható erősebb szél is meg ilyenek. Nálunk pl. már vagy 1,5 óra fúj a szél, hol erősebben, hol kevésbé.

Másrészt pl. ha villámolna is, akkor meg pláne menjenek biztonságos helyre.

A vihar szó alatt nem csak az esőre kell gondolni.

16/L

2011. jún. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Azért nem annyira veszélyes dolog egy vihar :D 14 évesen valószínűleg már tud magára vigyázni pár órát
2011. jún. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Engedd el!:) a viharnál tud magával mit kezdeni szerintem.:D
2011. jún. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan engedd el, nem lesz semmi baja! csak pár óra, és nincs is messze. amúgy meg szerintem nem kellene fél óránként hívogatni meg ilyenek. elég 2 óránként is.
2011. jún. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
amúgy előző vagyok, nem is fog esni az eső. soproni vagyok, és mondjuk most egy kicsit felhős az ég, de nagyon meleg van, és tegnap is végig sütött a nap, jó idő volt. ez a felhő csak holnapra fog odaérni, szóval eső biztos nem lesz. (tapasztalat, hogy az holnapi időjárásjelentés itt a mára vonatkozik :)
2011. jún. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ha csak 10 km akkor igen,
2011. jún. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Vihar csak este lesz. Legalábbis én úgy tudom hogy Ausztriából jön és itt Sopronban még nem esik. És ide is csak 6-7 körülre mondják. Amúgy szerintem is elengedheted. :)
2011. jún. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 :) :) :) ***** válasza:
Igen :)
2011. jún. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
nah,elment?:)
2011. jún. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!