Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek elengedjem?...

Szerintetek elengedjem? Féltem nagyon. :S

Figyelt kérdés
A 13 éves lányom 1 éve lesz lassan együtt a barátjával,aki 17 éves, és kitalálták hogy a lányom a barátjánál alszik.Félek elengedni.:S Szerintetek engedjem el?
2010. máj. 16. 19:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%
Úr Isten!!Egyértelműen NEM!!13éves!!Még kislány.....és valószínűleg nem társasozni szeretnének!!
2010. máj. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%

Ne engedd el!

13 évesen még korai az ilyesmi! És jól mondja az első... tuti nem társasozni akarnak...

2010. máj. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Emígy a lányodat véletlenül nem Tímeának hívják? :D
2010. máj. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.de azt mondta hogy van esze nem fekszik le vele. meg semmi. de szerintem sem engedem el.:S



2. nem.:) Linda:)

2010. máj. 16. 19:40
 5/26 anonim ***** válasza:
82%
A barátnőm lányával dettó ugyanez volt a szitu, és lefeküdtek. Még 14 se volt! Szegény anyja egyedül neveli, nem akarta tiltani az együtt járást, mert így nagyon rossz a kapcsolatuk. Megromlott a válás óta, mert a lány őt hibáztatta. Na d mindegy, nem is eza lényeg. A kiscsaj fényes nappal tette meg, úgyhogy ha már az együtt járást engeded, arra számíts, hogy nem muszáj egymásnál aludni ahhoz, hogy megtörténjen a dolog!
2010. máj. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
49%
szia! Én biztosan nem engedném el!
2010. máj. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%

És ha a srác aludna nálatok?

akkor titokban, alig feltűnően, azért rájuk nézhetnél :)

2010. máj. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
74%
Nem akarlak megbántani,de NORMÁLIS VAGY?
2010. máj. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
94%

Hát attólfügg milyen állásponton vagy... Igen, tényleg fiatal, valóban nem kéne még elvesztenie a szüzességét, de vedd figyelembe hogy egy éve együtt vannak, és kérnek téged hogy engedd el hozzá... Ennek örülj, nem sok tini teszi meg... Lehet hogy ezért lepontoznak és midnenki hülyének fog nézni, de én azon az állásponton vagyok hogy az ember akkor veszítse el a szüzességét ha szereti a partnerét, és ha elég érett egy kapcsolathoz... Nekem elég bizonyíték az, hogy egy éve együtt vannak, ez valamilyen szintű érettségre utal, és az hogy megkrdeztek róla. Szerintem mindenképpen ülj le a lányoddal, és beszélj erről alányoddal...hogy őszintén: mik a szándékai. szerintem ha azt akarja be fogja vallani nem néz hülyének, hiszen megkért hogy engedd el. Akkor pedig beszéld meg vele hogy mi hogyan...

Szóval a lányodat neked kell ismerned. Annyit mondok hogy én is 14 évesen vesztettem ela szüzességem, anyu megértette, nagymamám leesett a székről mikor megtudta, de már egy éve együtt voltam a párommal és szerettem (azóta is vele vagyok). Az érettség nem mindenkor kor kérdése.

2010. máj. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%
Akartam egy hosszú választ írni. Aztán elolvastam az előző kommentet és rájöttem, hogy nekem csak a zöld kéz megnyomása maradt. Nem tudok mit hozzátenni.
2010. máj. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!