Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd a 15 éves lányod?...

Elengednéd a 15 éves lányod? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van kettő nagyon jó és megbízható fiúbarátom akikkel nyár közepén felszeretnénk menni Budapestre. kb. 140 km-re lakunk Pesttől. az egyiknek augusztusban lesz jogsija, de addig vonattal mennénk. Mind a kettő 17 éves. Anyukám csak hallásból ismeri őket. Te elengednéd a 15 éves lányodat velük?
2011. jún. 19. 01:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
15 évesen felnőtt nélkül 140km-re, ráadásul 2 fiúval egy lányt??? Ki van zárva.
2011. jún. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
15 éves lányomat semmilyen körülmények között nem engedném el. Kocsival pláne nem, főleg, hogy friss jogsis srác vezetne... nem tudnál olyan indokot mondani, hogy egyáltalán fontolóra vegyem, hogy elengedjelek, ha az én lányom lennél.
2011. jún. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem engednélek felnőtt kíséret nélkül ilyen messzire. Olyan emberekkel meg pláne nem, akiket nem ismerek. Egy jó tanács, ha a jövőben szeretnéd, hogy anyukád bízzon benned, mutasd be neki a barátaidat, hívd el hozzátok, ha ismeri őket és tudja kivel akarsz elmenni, jobban meg fog bízni benned.
2011. jún. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nehogy már ez legyen a gond. Kitalálod hogy osztálykirándulásra még, igy kapsz egy csomó pénzt is és közben elmész Pestre. Ha ügyes vagy nem buksz le.
2011. jún. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a válaszokat. Utolsónak: Tudod, azért bennem még meg van a tisztelet a szüleim iránt. Ha már "másba" nem is szorult.
2011. jún. 19. 16:35
 16/20 anonim ***** válasza:

Persze, magyarán meg akarod magad dugatni két 17 évessel. Ne nézz már minket hülyének.

Nem engednélek el.

2011. jún. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
-.-...erre már válaszolni sincs kedvem xD
2011. jún. 21. 20:24
 18/20 anonim ***** válasza:
komolyan némelyik ember itt olyanokat feltételez hogy az eszem megáll! Kedves utolsó válaszoló már miért akarná megdugatni magát???? Neharagudj de ez a válasz olyan 0 szinten volt, hogy az csak na.. Nekem is világ életemben fiú barátaim voltak. (nem mind de valahogy velük jobban éreztem magam) ÉSSSS képzeld el hogy NEM dugattam meg magam. az h felakar menni velük Pestre egyjáltalán nem megdugatás. Én szerintem ha jófejek és tényleg lehet bennük bízni akkor simán elmehetsz .. A telefonszámukat leadod anyukádnak hogy őket is elérje. :))
2011. jún. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
oh. köszönöm utolsó :D Nekem is szinte csak fiúbarátaim vannak :D Sokkal őrültebb velük az élet:d Imádom a pörgést :D
2011. jún. 25. 02:27
 20/20 Lia99 ***** válasza:
persze mive engem is elengedett anya 14 évesen a 16 éves barátommal.MIvel a barátok a báttyám legjobb barátja,igy a szüleim megengették.
2011. aug. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!