Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak, hogy viselkedje...

Mit csináljak, hogy viselkedjek, hogy ne röhögjenek majd rajtam?

Figyelt kérdés

Holnap megyek életem első röplabda órájára az egyik barátnőmmel(többen lesznek,csak Őket nem ismerem),bár szinte semmi kedvem nincs hozzá...Rettenetesen félek attól,hogy majd kinevetnek,piszkálnak :S:(

És ráadásul úgy van,hogy a 'nagyobbak',akik régebb óta tanulják,ők is ott vannak mindig.



14 l


2011. jún. 20. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyugi!:)

Ha látják rajtad, hogy érdekel a röpladba, szeretnél megtanulni röpizni, biztosan segítőkészek lesznek és nem nevetnek ki! Én nagyon szerettem amikor tesi órán röpiztünk, bár elég béna voltam. Nekem tetszik ez a játék, és élveztem.

Ha élvezettel csinálod, még ha rontasz sem fognak cikizni.

16/L

2011. jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne izgulj szerintem nincs okod rá.

Amikor elsőnek mentünk kézilabda órára én is így voltam vele nagyon féltem attól hogy mi lesz hogyha valamit elrontok a nagyobbak esetleg kinevethetnek, de szerencsére nagyon jó volt az óra még a nagyok örültek is nekünk hogy többen lettünk és azóta már mi lettünk a nagyobbak. 14/L

2011. jún. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

negyedikes koromban mentem először kézilabda edzésre. Az akkori nyolcadikosok kinéztek minket, ők is csak hatodikos koruktól járhattak. Be is szóltak, én meg elrohantam és a wc-ben sírtam....na jó akkor néhány évvel fiatalabb voltam mint te, de egy-két alkalom után már tök rendesek lettek vele. Most leszek nyolcadikos, de már nem járok, sajnos tanulás miatt abba kellett hagynom.

13L

2011. jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Ez nem sértés ,de ha valaki jobb úgy is beléd köt.
2011. jún. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha te lennél jobb náluk és jönne egy új gyerek te hogy viselkednél? El kezdenél rajkondi hogy milyen jó vagy >:D
2011. jún. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hát,szerintem meg fognak mosolyogni,és lesz is rá okuk,hiszen most mész először,gondolom még nem vagy olyan jó röpiből,meg nem tudod,hogy hogyan zajlik egy edzés..stb.túléled.de a 2. edzésen már segítőkészek lesznek.

velem ugyan ez volt,csak kosárral,de nekem annyiból könnyebb helyzetem volt,hogy barátnőmmel mentem.

2011. jún. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!