Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy viselkedjek majd? Milyen...

Hogy viselkedjek majd? Milyen témát hozzak fel?

Figyelt kérdés

Nincs túl sok barátom,nem is vagyok az a nagy partyarc.Ma találkozunk pár sráccal.Az egyik látásból ismerem,a másik még úgy se.Ott lesz egyik barátnőm is:)

Hogy viselkedjek?Milyen témát hozzak fel?

15/L


2010. jún. 17. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesen. Ez lehet a kulcsszó. Ne próbálj másnak mutatkozni, mint aki vagy. A téma meg adja magát. Legalábbis 20 éve így lehetett a legtöbbre menni.
2010. jún. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hidd el most hiába kezdesz el ezen agyalni vagyis a témákon ,mert úgyse az lesz.Majd jönni fog az magától ha meg nem lesz téma akkor emg bevágsz egy alap kérdést és annyi,nem kell ezen izgulni.Simán menni fog minden.


Na sok sikert ;) 14L

2010. jún. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%

téma:petting


nm

2010. jún. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nagyon jó volt!Jól elszórakoztunk észre sem vettük mennyi az idő és majdnem lekéstük a buszt:)

Az egy sráccal meg egy lánnyal már 3puszival köszöntünk,pedig ma ismertük meg egymást:P


Utolsó:

Hogy,te se panaszkodhass hasonló témáról volt szó,mint amit te írtál,bár nem én hoztam fel a témát:)

2010. jún. 17. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!