Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Nem tudok...

Mit csináljak? Nem tudok magammal mit kezdeni a szünetben. Napok óta ugyan azt csinálom. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok megint!


Minden reggel felkelek és meghallgatom a kedvenc rádiúműsoromat ami 10-ig tart amit nem hallottam volna belőle azt újrahallgatom a neten. Utána 12-13 óra körül kikászálódom ebédelni majd felöltözöm gépezek majd este lefekszem és alszom. EZ NEM MEHET ÍGY TOVÁBB! Kérlek segítsetek már kezdek bedilizni, nem tudom mit tegyek. Nincsenek barátaim úgyhogy társasprogramok kilőve. Nem tudok mit csinálni a városban meg szerintem kiröhögnének hogy ott kószálok egyedül. Mit csináljak ahogy az előbb írtam kezdek bedilizni. Már pocsékul érzem magam nem tudok mit csinálni. HELP!


2011. jún. 21. 23:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Na ha én unatkozhatnék itthon :) :S:( sajnos nyári gyakorlatom van :S ha akarsz jöhetsz segédmunkásnak XD amúgy csak 85km-re vagy ide :D
2011. jún. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Együtt érzek...

Bár szerencsére nekem vannak barátaim, csak az a baj hogy otthon ülős vagyok, és nem megyek velük sehova.. így csodálkozom ha utána nem hívnak :| na mindegy ez a rossz oldalam...

Pár jó tipp:

-Ha kertes házban laktok, akkor MEDENCE! :)

Nekünk van, és el sem tudnám képzelni medence nélkül a nyarat. :) Nem kell nagy, elég egy felállítható. Nekünk 4méter hosszú, 2méter széles, és a mélysége alig 1 méter, sőt. Internetem már egész olcsón be lehet szerezni egy ilyet, és alig egy óra alatt fel lehet állítani, és egy délután alatt megtelik vízzel (Tipp: Ha medence, akkor csak is merev oldalú legyen, mert a felfújhatós nem jó...)

Ott egész nap el lehet lenni, napozgatsz, olvasgatsz stb.

-Ha lakóházban laktok, és nincs udvar, tehát nem áll fönt a medence lehetősége, akkor csak van a közelben egy park, ahol lehet biciklizni, kocogni, görkorizni... Vagy ha nem, akkor uszoda, strand. Oda sem kell egyedül menni, hívhatod a szüleidet (Közösen hétvégén, mikor nem dolgoznak)

-Ha hétköznap tényleg nem tudod magad sehogy lefoglalni, akkor ismerősökkel, szüleiddel, szomszéddal, barátokkal (ugyanis nem hiszem, hogy nincs legalább egy ember, akit ilyen esetekben nem tudsz felhívni) hétvégén. Ha hétköznap nem, legalább hétvégén mozdulj ki. :)

-És menj el mindenféle rendezvényre. Falu/város nap, ingyenes rendezvények (Lásd: T-mobile kapcsolatkoncert most hétvégén) Csak el tudsz valakit ráncigálni. Ha nem, az sem baj. Az ismerkedés lehetősége mindig fenn áll! (Persze ez rajtad is múlik) Remélem tudtam segíteni. :)

14L

2011. jún. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Szia! Én is unatkozom most de én azért mert barátnőim elfoglaltak :( De nagyon sokmindent csinálhatsz amit már leírtak előttem: olvasás, sorozat nézés, netezés, sütés főzés, kutyasétáltatás, tv nézés, csinálj egy szépségnapot, újság olvasás, napozás. Ha van kedved felvehetsz engem is msn-re beszélgetek veled :)
2011. jún. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, amúgy az utolsó előttinek azt hogy csak 1 barátom van az is fiú és még azt hinnék hogy szerelmes vagyok belé és amúgy sem engedik el sehová max hozzánk :/ De azért köszönöm a válaszokat. És az utolsónak annyit hogy megadhatod az msn címed xd de nem tudom hogy hol mert ezt az e-mailt amit itt adtam meg, már nem használom xD
2011. jún. 22. 23:20
 15/16 anonim válasza:

Szerintem reggel lustálkodj egy KICSIT utána pedig menj ki és sétálj egy kicsit az jó frissítő érzés (csak kb. fél órát).Utána ebédelj és mondjuk pl. menj fallabdázni valahova mondjuk én a MEGÁ-t ajánlom mert ott a portás fallabdázik veled, aztán mondjuk csináld a hobbidat pl. fonás,focizás,táncolás.Aztán vacsorázz és aludj.

Esetleg: fagyizz nem fognak kiröhögni hogyha egyedül mászkálsz a városban(engem se röhögtek ki)tévézz számítógépezz, menj shoppingolni menj esetleg disco-ba ott még barátokat is szerezhetsz, vagy menj múzeumba vagy, Mcdonalds-ba, vagy úszni, vagy biciklizni ! =) Remélem segítettem ! =)

2011. jún. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én 3 évvel ezelőtt a nagy nyári unalom közepette megtanultam gitározni :) Nekem bevált :D
2011. júl. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!