Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan igazságtalan az élet?!

Olyan igazságtalan az élet?!

Figyelt kérdés
2 hónapja hagytam abba a gyógyszert, és érzem, hogy megint meg fog jönni hétvégére. Teljesen elkeseredtem, tudom, hogy még korai, de akkor is. Fiatal vagyok, 22 éves és nagyon szeretnénk babát. Miért ilyen igazságtalan az élet?
2009. júl. 20. 16:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
az élet nem igaszságtalan, még csak 2 honap.. ugyan már.. én 32 éves vagyok és 32 honap telt el, ez a honap sem sikerült.. én ugy voltam az elsö 4 honapban hogy a szememet is kisirtam de be kell látni, hogy kb egy év alatt sikerül egy baba egészséges embereknek. nálunk nem egészséges a párom, sajnos esély sincs rá hogy lesz babánk, ugyhogy ne kenödj el, a 2 honap még lopinty..
2009. júl. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Akkor én mit szóljak, 32 évesen? Neked még rengeteg időd van hozzám képest. Még csak 2 hónapja próbálkoztok, egy év alatt a nők 80%-a teherbe is esik, ha védekezés nélkül szexel. Két hónap, az még semmi.
2009. júl. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
van, aki éveket vár... ők kicsit jogosabban panaszkodnának. én 8 hónapja várom a csodát, de most egyre biztosabbna tudom, hogy hamarosan itt lesz :)) kitartás, kapcsold ki a témát, és hidd el a sokadik csalódás után "belejössz"...
2009. júl. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Hidd el nem az élet a hibás.Én is ebbe a cipőbe járok. Megmondták hogy természetes úton nem eshetek teherbe, annak ellenére van már egy 4 éves kisfiam aki elsőre megfogant. Most a 2. babánál már fél éve próbálkozunk és talán most összejött.28 éves vagyok. Ne keseredj el hamarosan bővülni fog a család nálatok is.
2009. júl. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
2 hónap?Ugyan mááár!Én 1,5 éve várom a nemvártat!Szerinted én mit érzek?Ja és 31 éves vagyok túl sokáig már nem próbálkozhatok!
2009. júl. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Én meg 34 vagyok...
2009. júl. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem 22 évesen még ne majrézz ilyenek miatt! Tíz év múlva már esetleg... Az élet nem igazságtalan, csak még nem állt helyre a hormonháztartásod. Egyes dokik amúgy is azt ajánlják, hogy a tabletta elhagyása után várj fél évet, és utána próbálkozz a gyerekkel.

Két hónap semmiség, de szerintem ha úgy gondolkodsz, hogy egyik nap elhagyom a tablettát, másik nap meg már terhes is vagyok, akkor tényleg korai még a gyerek, mert még te magad is az vagy.

2009. júl. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2009. júl. 20. 16:47
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is annak érzem,igazságtalannak!

30 vagyok, túl 2 terhességen és baba meg sehol!!:((((

Fiatal vagy még,időd mint a tenger,hidd el jönni fog!!!!

1 évig még belefér,addig ne aggódj!

Azért mindenkinek úgy,de úgy szorítok!!!

2009. júl. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
2 hónap alatt a gyógyszer hatása sem megy ki! 3 hónap egyéb védekezést szoktak javasolni, hogy ne legyen korai vetélés!!
2009. júl. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!