Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez normális lehet? Tényleg a...

Ez normális lehet? Tényleg a tini kor jellemzője? :SS

Figyelt kérdés
Szóval az normális,hogy "kamaszkorban" idegesebb vagyok mint álltalában.Szóval ma is nyaraláson,vendéglőben egy bácsi mellettünk hangosan beszélt meg röhögött,én meg a poharat szétharaptam és köpködtem kifele a szilánkokat.... Szóval,az egyik rokonom azt mondta,hogy ez jellemzője a tini kornak de ...:\ szerintem meg nem :S
2011. júl. 10. 15:27
1 2
 1/20 anonim válasza:
49%
de
2011. júl. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%
Én tinikorban jöttem rá,hogy mosollyal többre megyek,mint agresszivitással.De nem vagyunk egyformák.Valakinek több esze van,van akinek kevesebb.
2011. júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ez azért már durva.
2011. júl. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

15:40:Az,hogy idegesebb vagyok,mint kéne az nem azt jelenti,hogy barom vagyok -,-

15:42Nemhiszem,mert sztem tök gagyi volt a pohár:'D de sikeresen beleharaptam...Aztán megis vágta a számat...

Egyébként meg,a bácsi ilyen román kisfiú balesetéről beszélt,eléggé hangosan,meg hogy Orbán nem adott neki segélyt,meg megszólalt a másik bácsinak " Hol a koton a fejedről,hát meg sűlsz " ... azért kicsit felidegesített :s

2011. júl. 10. 15:53
 5/20 anonim ***** válasza:

Én mindenen feltudom húzni magam.. Főleg attól,hogyha valaki értelmetlen dolgokon röhög HANGOSAN! :@ kva szar. Pl ilyeneken,hogy:segg stb. -.- sztem ez nagyon idegesítő. Egyébként komolyan bármin fel tudom magam húzni,de poharat azért nem ennék,nem tudom neked,hogy sikerült. :D Családdal voltál? rám tuti ,hogy rám szóltak volna.. xD


13/L

2011. júl. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Utsó vagyok. Még annyit,hogy nem feltétlen a tini korra jellemző. Csomó optimista tinit ismerek(akik megőrjítenek) és ugyanakkor nagyon kevés pesszimistát. Persze tini korban mindenkinek sok baja van és megpróbálja levezetni.. lehet,hogy neked ez a pohárharapás volt. :P Én általában idegességemben a számat harapdálom vagy tépkedem a körmömön a bőrt. (:S sajna)
2011. júl. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

16:33:Igen családdal voltam. (apa,anya,nővérem,nővérem barátja,anya munkatársa(egyik haverjának is mondhatnám),munkatársának barátnője) Nem szóltak rám...Csak megijedek,mert kicsit beleszúrodott a szilánk a számba felül.

16:35: A körmömnél a bőrt már nemrágom,mert nem ér semmit...A számat pedig nemtudom,mert van egy begyulladt piercingem és fáj a szám de nagyon.. :S: D

2011. júl. 10. 16:51
 8/20 anonim ***** válasza:

Most 1 hónapja volt egy buli,és az eggyik férfi bebaszott jól de jól.Elkezdett ott sztriptízelni.Apám már szétverte volna azt a pasast,de nem csinálta,de miután apámban is volt 1 kicsi szesz,akkor o is kiabált.

Amugy engem nem zavar mikor más idegeskedik vagy rohog hangosan valami szaron.Inkább rohogom.De azon idegeskedek mikor egyedul megyek az utcán és jon 2 gyerek velem szembe,akkor reszketek a idegtol. 13F

2011. júl. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
19:30 nem vagyok idegroncs,nyugalom.Csak egyszer egyszer.És nem úgy reszketek,mint a mesékben.
2011. júl. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
19:30 : egyébként én sem szoktam ilyen lenni .. :\ vagyis nemtudom,sokat veszekszem meg ordítozok a családommal,meg van olyan hogy rám jön h úristen de megérdemelne most egy nyaklevest ez meg az :S de azért ezt nem szoktam csinálni...pedig egyik ismerősöm meg azzal nyugtatgatja magát hogy tányérokat dobál a falhoz : DDD de én nem szoktam ilyent csak így jött valamiért :|
2011. júl. 10. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!