Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Teljesen össze...

Mit csináljak? Teljesen össze vagyok zavarodva!

Figyelt kérdés
filmet, filmeket szeretnék rendezni, meg könyvet is szeretnék írni, megy a sok-sok sztori a fejemben, próbálom egy nagy történetté összegyúrni az egészet de valahogy minden amit elképzelek, színészekkel (létező) történik, és akarok filmet rendezni, de ugyanakkor nem tudom mi kell ahhoz hogy rendező lehessek, még arra gondoltam, hogy megírom nagyon jóra akönyvet, és ha tényleg jó akkor majd meg akarják fimesíteni és majd akkor segítek a rendezőnek, stb... de mindig jön eg yújabb ötlet, aztán sosem lesz belőle semmi.. de nagyon sok minden kavarog a fejemben egyszerűen nem tudom mit csináljak...
2011. júl. 13. 17:05
 1/5 A kérdező kommentje:
az elgépelési hibák miatt nem kell leszólni, hogy ilyen "helyesírással" ne menjek írónak mert jó a helyesírásom csak most gyorsan írtam és nagyon ideges vagyok!
2011. júl. 13. 17:07
 2/5 anonim ***** válasza:
jegyzetelj, vegyél elő egy másik lapot és arra is, egy következőt és arra is írj, végezz el egy filmes tanfolyamot, rendező, operatőr vagy ilyesmi, jelentkezz diákmunkára RTL klubhoz vagy valami Tvs helyre, esetleg vállalj statiszta munkát, hátha közelebb kerülsz egy két nagy emberhez aki tud segíteni elindulni.
2011. júl. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyakorolj.Találd meg a saját stílusodat,találd meg a saját módszeredet.Először írj-írj-írj,amíg nem sikerül az ötleteidet átadni írásban,aztán próbálj egy könyvet összehozni.Az már jóval nehezebb.Közben nézz körül van-e vmi tanfolyam ahol rendezést,esetleg forgatókönyv írást lehet tanulni.
2011. júl. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egy papírra,füzetbe,jegyzettőmben gépbe. ird ami épp a fejedben "mászkál". egyébként én nagyon kiváncsi lennék a műveidre:$:))) ha ogndolod,privibe megírhatod a műveid...^^ megköszönném^^
2011. júl. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Először is szerintem azt kellene,hogy anyudtól kérj segítséget,vagy rokontól,hogy hol lehetne az ötleteidet sikerre vinni és hogy valaki segítsen írni neked..
2011. júl. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!