Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek normális dolog...

Szerintetek normális dolog az, hogy egy kislány 11 éves kora óta kozmetikushoz jár, gyantáztatni, szemöldököt szedni, száj feletti szőrt szőkíteni most az illető 13 éves. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 13:32
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
93%

igen.

én 11 éves korom óta brotoválom a lábam, szedem a bajuszom (eleinte hideggyantával, majd szőrtelenítő krémmel, de egyik sem vált be szóval most havonta kozetikus csinálja meg).


és én is 13 vagyok most.. teljesen normális.

2011. júl. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
72%
amúgy szerintem ez cska alap higiénia, ápoltság..
2011. júl. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
69%

szerintem is hozzátartozik az alap higiéniához

14 éves lány vagyok és 11 éves korom óta gyantázza anyukám a kezem meg a lábam,a "bajszomat"(:D)én szoktam hideg-gyantával vagy szemöldökcsipesszel kiszedni

a szemöldökömet tavaly szedtem ki először de az nem lett valami szép úgyhogy azóta a azt is anya csinálja

a hónaljamat 2 naponta borotválom azt is 11 évesen kezdtem

lent pedig hetente borotválom mert nagyon zavar

szóval szerintem teljesen normális

2011. júl. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
93%

Én is járok kozmetikushoz kb 10,5 éves korom óta. A szemöldököm már akkor majdnem össze volt nőve...


Kb 11 éves korom óta szőrtelenítek, bár azt itthon, epilálok.


16/L

2011. júl. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
46%

Hogy lenne már alap higiénia? Miért ne lenne higiénikus egy érintetlen szemöldök? Egyesek nincsenek tisztában alapfogalmakkal...

Én 13 is éves lány vagyok és nem szedem a szemöldököm/"bajszom", sőt még a lábamat sem szőrtelenítem, na BUMM! Egyszerűen nincs szükségem ilyesmire, mert annyira nincs eldurvulva a helyzet. Tök normális szemöldököm van, a szám feletti szőr meg max. akkor látszik, ha valaki nagyon behajol (én is alig vettem észre, sokáig azt hittem, nekem nincs is). Ami meg a lábamon lévő szőrzetet illeti, az sem feltűnő, mivel világos és gyenge. Eddig csak egyszer szóltak be érte, akkor is csak azért, mert mindenáron belém akartak kötni valahol.

Egyébként nincs kifogásom az efféle szépítkezés ellen sem, feltéve ha tényleg brutálisan nézne ki alapjáraton az illető. Ha nem így van, szvsz felesleges dolog, de akkor sem ítélem el az egyedet, hisz' nem az én dolgom.

Ti meg nyugodtan lepontozhattok, nem hat meg a dolog.

2011. júl. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó:


Te meg fogd fel a csöppnyi 13 éves agyaddal, hogy NEM MINDEN LÁNY OLYAN MINT TE. Nekem már pl 11 évesen összenőtt a szemöldököm, annyira dús volt.


Képes vagy felfogni?

2011. júl. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
23%

Ne degradálj már, mikor te nem fogtad fel az irományomat! Hadd idézzek magamtól:

'[...] Egyébként nincs kifogásom az efféle szépítkezés ellen sem, feltéve ha tényleg brutálisan nézne ki alapjáraton az illető. [...]'

Ezzel a mondattal persze nem konkrétan a Chewbakka külsőre céloztam, hanem pl. a te esetedre (összenőtt szemöldök) is.

Szerintem te a 13-as szám láttán elhatároztad, hogy beszólsz valamit, amivel azt érezteted, mennyivel okosabb vagy nálam. Csak az a gáz, hogy a szövegem többi részét nem tudtad/akartad értelmezni, így sikerült egy bődületes baromságot lepötyögnöd ide. Azt ajánlom, hogy ha legközelebb trollkodni támad kedved, legalább jogosan csesztesd a jónépet!

2011. júl. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
34%

13 évesen osztod az észt arról, hogy mi az alap higiénia?


Bátor ember vagy te.

Pff.

2011. júl. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
*Chewbacca (bocs, figyelmetlen voltam)
2011. júl. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
37%
Ha visszaolvasol, láthatod, hogy más 13 évesek is 'osztották az észt', csak ők éppenséggel más véleményen voltak, mint én. Őket miért nem inzultálod?
2011. júl. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!