Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek/írjak hogy észreveg...

Mit tegyek/írjak hogy észrevegyen? 13/L

Figyelt kérdés

:D Szóval...nem tudom,hogy jó témakörbe írtam-e.

Egy 13 éves lány vagyok.És a kérdésemre ne jöjjetek azzal,hogy:"Jaaj ilyen kicsi lánka ne a szerelemmel foglalkozzon,menjen barbizni,az való neki!!!!"-meg ehhez hasonlókkal...

Tehát van egy fiú,akinek tavaly tetszettem,de én nekem akkor nem tetszett.Eltelt azóta egy év...Ő középsulis lett,én még mindig általános iskolás.Tavaly ő nagyon próbálkozott nálam,de én h*lye eltaszítottam magamtól.Mára már nagyon szeretem Őt.Szerintem akkor is éreztem iránta valamit,"csak tudat alatt"xD...Nem tudom hol lakik,a telefonszámát sem tudom.Az alatt az egy év alatt nem találkoztam vele...sajnos...Barátnője nincs,azt tudom.Közösségi portálon írtam neki,de ahogy értesültem nem nagyon szokott fel"menni" rá.Telefonkönyvbe nincs a telefonszáma. D: A közösségi portálon írtam neki,hogy régen láttam,meg satöbbi.Megkérdeztem hogy van.Erre csak azt válaszolta :"Jol...".Ezt nem tudtam mire vélni.Írtam neki hogy bocsásson meg mindenért,meg hogy az MSN címét is meg adhatná,mert felvenném.Semmi,semmit sem válaszolt.De szerintem nem azért,mivel keveset van fenn,hanem azért,mert haragszik rám.:( Mit írjak neki,hogy,hogy legalább meg tudjam érez-e még valamit irántam.Tudni szeretném.

Bocsi a kisregényért,de 3 mondatban nem tudom összefoglalni.:D *.-

Kérem segítsenek/setek!A válaszokat előre is köszönöm! :)

^^13/L^^


2011. júl. 29. 19:12
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja de azt tudom hogy abba a városba lakik,amibe én.Legalábbis sejtem,mivel "evárosi" középiskolába van :D
2011. júl. 29. 19:15
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
mos mér? nekem bejönne
2011. júl. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
majd csakis :D
2011. júl. 30. 14:40
 4/18 A kérdező kommentje:
hogynee.....még mitnem! xD
2011. júl. 30. 14:40
 5/18 anonim ***** válasza:

Kinőtte az irántad táplált érzéseit.Ettől kezdve ha így tapadsz rá,csak szánalmas leszel a szemében,és nehogy egyszer azt halld vissza,h rajtad szórakozik a haverjaival.

Bár még messze nem vagy nő,de majd egyszer az leszel,fogadj meg egy tanácsot:legyen önbecsülésed,különben mindenki beléd fogja törölni a lábát.

2011. júl. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

Valahonnan csak ismered, talán vannak közös ismerőseitek is, ha egyszer valakitől megtudtad, hogy ritkán megy fel a közösségi portálra.

Próbáld úgy intézni, hogy "véletlenül" összefussatok valahol.

2011. júl. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ^^ utolsó:lehet hogy igazad van,de azoktól az ismerőseimtől nem merem megkérdezni h:"ó szia ,hova megy x/y holnap?"áá nem :/ azok nem olyan nagy barátok,és amúgy is csak véletlenül tudtam meg hogy néha megy fel a közösségi oldalakra(éppen körben álltunk és beszélgettünk,és szóba jött ő)...Mit tegyek??:)
2011. júl. 30. 18:41
 8/18 anonim ***** válasza:

lehet,már kicsinek tart...lehet,haragszik rád...de az is lehet,hogy csak direkt csinálja:)

az étnyleg jó ötlet,ha esetleg 1 baráti körbe tartoztok,néha szóbahozni őt...hogy : "nem tudjátok mivan vele?" "jó rég látttam/beszéltem vele", "írtam neki 1 levelet,de csak 1szót irt vissza..." (:

az igaz,hogy ha tényleg nem bír,és ennyire irogatsz neki meg minden,lehet tényleg szánalmasnak fog tartani...:/

2011. júl. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
háát sajnoss ez van :'( köszi a választ :)
2011. aug. 1. 09:58
 10/18 anonim ***** válasza:

tnap 17:55 vagyok(:

(elöző)

Na,sikerült valami?

vissza írt már?(:

2011. aug. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!