Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednéd a 13 éves lányodna...

Lalu480 kérdése:

Megengednéd a 13 éves lányodnak a koldok piercinget?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 21:03
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 16 éves kor alatt nem tetoválnak. 16 és 18 között szülői engedéllyel. Max. valami zugtetováló, akinek ezek után a sterilitásában is kételkednék...
2011. aug. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
48%
én 14 évesen csináltattam piercinget, tényleg korai volt, de egy köldökpiercing nem észrevehető, hacsak nem vagy fürdőruhában. Most van meg 4 éve, de még mindig nem bántam meg. Egyébként ha megunod, kiveszed, pár hónap és nyoma sem marad. Ez meg, hogy fejlődik a teste, és a későbbiekben ez gondot okozhat, hülyeség..mi gondot okozna? Szóval a piercing nem egy olyan életre szóló dolog. Tetoválást még most sem csináltatnék nem hogy 13 évesen.
2011. aug. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

Köldök pc ízléstelen, ráadásul mindenkinek olyan van. Szánalmas.

Tetkó az már komolyabb dolog, mert a pc helye beforr, de a tetkó ott marad élete végéig. Azt én biztos nem engedném.

2011. aug. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

18 vagyok,és egyáltalán nem engedném meg ha anya lennék a gyerekemnek.

nekem egyáltalán nem tetszik.akinek van egy kis hasa azon undorító,akinek meg jó alakja van az meg mindig olyan csúnyákat tesz be,h kb. otthon sem nézegetném magamon a tükör előtt...na mind1.

nekem nem lehet,mivel fémallergiám van.és még mielőtt vki azzal jönne,h de van nikkelmentes,az sem jó számomra.

hisz az aranyon kívül mindentől kisebesedek.

tetkót azért nem rakatnék,mivel,h most lehet tetszik de 20 év múlva már baromira hülyén állna rajtam pl. egy pillangó.

13 évesen inkább csak maradjon a rágós tetkónál :) :)

2011. aug. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:21


Sajnos ez egy fejlődő test esetében nem ilyen egyszerű. Ha egy lány sokat nő a 13 éves önmagához képest (és ez sokszor megesik), akkor nem csak a bőre fog nyúlni, hanem a rés mérete is. Ha kiveszik, akkor sem gyógyul be hónapok alatt, hegesedik. Felnőtt és gyermeket szül az első olyan generáció, akik fiatal korukban köldökpiercinget tetettek be. Sajnos az a megfigyelés, hogy sokaknak nagyon csúnyán kirepedezik a terhesség/szülés alatt, mert nem gyógyult be a szövet, hanem csak hegesedett. Ezért mondják, hogy nem jó, ha valaki fiatalon (ráadásul ennyire fiatalon) tetet be.

2011. aug. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
30%
ÖöÖöÖ nekem 15 évesen volt...de meg is untam gyorsan:P Figyelj...amúgy az csak egy köldök piercing...olyan mint egy fülbevaló...szerintem semmi baja nem lesz ha 13 évesen csináltatja meg...Mert ha nem engeded neki akkor elmegy az egyik okos barátnőjével és titokban csináltassa...akkor meg inkább tudjál róla nem?
2011. aug. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
25%

16:39

Ez csak a köldök-pc.

Ellenben van olyan pc is, aminek a helye 5 perc alatt beforr (pl nyelv).

Nekem nyelvbe engedték meg, volt is majd' 1 évig, aztán ki akartam cserélni egy másik színűre, és amíg fertőtlenítettem, benőtt a lyuk...

2011. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
96%
De itt most a köldökpiercingről beszéltünk, azért hoztam fel azt :)
2011. aug. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..


Ugyan ez vagy te :).Mivan már megvan neki a pc..Gratulálok,példamutató szülő lehetsz..

2011. aug. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
4%
én 13 L köldök pc m van:)
2011. aug. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!