Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednéd a 13 éves lányodna...

Lalu480 kérdése:

Megengednéd a 13 éves lányodnak a koldok piercinget?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 21:03
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak is inkább a helyesírást kéne gyakorolnia. 13 évesen köldök piercing,meg tetkó..Hova fajul ez a világ..
2011. aug. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
89%

Most erre mit mondjak, kedves utolsó? Rám 13 évesen azért volt büszke az anyukám, mert megnyertem a kerületi versmondó versenyt, és jutalomból egy 5 napos sporttábort kaptam, nem köldökékszert... változnak az idők, megöregedtem :(


20/L

2011. aug. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Te egy idióta szülő vagy már bocs. még 11 évesen se engedném meg a 13 éves nemlétező lányomnak . És gondok lesznek belőle még nőni fog. Szóval hanyagold mind kettőt a tetoválást meg a Piercinget is. Majd 5-6 év múlva. Ha akkor is akarja csináltassa meg magának.
2011. szept. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
97%
tetves kis kur.va
2011. szept. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
5%
én annyi voltam amikor kaptam piercinget és tetkót is. nem bántam meg.
2011. okt. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
49%

Előttem írónak is csak gratulálni tudok.


EZ MAGYARORSZÁG...:/

2011. okt. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Legalább 16 éves korában engedném meg a gyerekemnek, hogy ilyesmije legyen, de amúgy pedig elég értelmetlenség. Egy kis tetkó még belefér. A 14 éves lányom is előállt azzal az ötlettel, hogy tetkója legyen, de csupán csak egy végtelen jel (fektetett nyolcas) a csuklóján, de persze ő tisztában van azzal, hogy várnia kell, még felnő és megérik rá. Olyat tetováltasson, ami rá jellemző, és ne legyen nagy, és lehetőleg nem színes (utálom a színes tetkókat). Úgy gondolom, hogy a köldök piercing túlzás, egyenesen hülyeség. Felesleges, s bár ki lehet venni, de az fáj és 1 órahossza után összeforr. Nem is ismerek olyat, aki 13 éves gyerekeknek csinál ilyesmiket.

Lényeg: VÁRJ! És gondold át jobban ezt a dolgot, mert most jó, hogy így lelkesedsz, de pár év múlva is így gondolod majd?

2012. okt. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:

Mi a f@$zom??

Piercinget nem, sem tetkót! 13 évesen???.. na neee te sem lehetsz ennyire idiót@! Talán amikor a 18-at betölti!

2017. aug. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!