Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Hatalmas bűntudato...

Mit tegyek? Hatalmas bűntudatom van

Figyelt kérdés

Szüleim elváltak. Még kissebb voltam akkor, mikor ez történt. Akkor anyu pártját fogtam. AZóta mindig közelebb álltam anyuhoz, apuval is jóba voltunk de lelkileg anyuhoz álltam közelebb. Viszont apa az eltartó, akihez ítéltek minket.

Volt egy dokinál beszélgetés, ahol felszakadtak a régi sérelmek, elmndtam mindent a családról, és mindig "bevédtem" anyut, és elmondtam apuról, hogy úgy érzem kevesebbet foglalkozik velem, úgy érzem izé anyuval, stb. Utólag attól félek, hogy megbántottam apukámat, azt mondta semmi baj, sőt, jó, hogy őszinte voltam, de akkor is, visszagondolva elég durvva dolgok, de akkor kifakadt belőlem egypár dolog....Mit tegyek???:S

Jogosan van bűntudatom?


2011. aug. 4. 10:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Lány :D
2011. aug. 4. 16:18
 12/12 anonim ***** válasza:
Beszélgess el apukáddal és anyukáddal is, akkor is, ha ez nem megy sírás nélkül. Mondd el nekik azt is, amiről azt írtad, hogy nem mondhattad el, mondj el nekik mindent amit érzel! Utána ők is tudni fogják majd, hogy mire figyeljenek oda jobban.
2011. aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!