Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek köpjem be a...

Szerintetek köpjem be a nővérem? Elég kínos ügy.

Figyelt kérdés

Aki előre azt hiszi kamu kérdés annak viszlát.Minden részletet leírok,hogy értelmes válaszokat tudjatok adni nekem szóval előre is bocsi ha hosszú lesz.Na az van,hogy körülbelül 6 hónapja költöztünk külföldre.Van egy nővérem Nóri aki 15 éves én 14 vagyok és van egy húgunk is Melinda aki 4 éves.Anyáék nyertek egy héttel ezelőtt egy 2 fős nyaralási utalványt Görögországba.Na 5 ember közül,hogy döntjük el ,hogy melyikőnk menyjen mondtuk Nórival nekik,hogy menyjenek nyugodtan mi addig Melindának "pótmamái" leszünk.Így is volt elmentek hétfőn.Fontos leírnom,hogy mindent megosztok a nővéremmel és ő is velem mindennél jobban szeretem nincs titkunk egymás előtt mindig is jó viszonyban voltam vele.Rá 2 órára,hogy anyáék elindultak Nóri áthívta a barátját akivel 1 hónapja vannak együtt.(ezért is beköphettem volna mert anya azt mondta minimum 3 hónapban el kellene telnie,hogy átjöjjön hozzánk a fiúnk) Nóri könyörgött ,hogy ne mondjam el mondom rendben nem mondom.Aztán amikor megérkezett a barátja,hozott egy táskával energiaitalt,alkoholt,sört cigit mindent.(ezért is beköphettem volna Nórit mert anya tiltja nekünk az ilyen hülyeségeket és nem is rajongunk érte).Megint könyörgött,hogy ne mondjam el . Mondtam,hogy rendben hallgatok de ésszel legyél.Aztán azt hittem,hogy a fiú elmegy 2-3 órán belül aztán mondta Nóri,hogy itt alszik.(na ezért is beköphetném mert nem,hogy itt aludni de még átengedni sem engedik a szüleim).Bent voltak a szobánkban (mert nekem és Nórinak egy szobánk van) bent volt a gép is már nagyon unatkoztam addig Melindával elvoltam . De mondom nem leszek udvariatlan nem megyek be.Aztán eljött az este Melindát megfürdettem,lezuhanyoztam én is ettünk lefektettem a húgom én még egy kicsit tévéztem és készültem lefeküdni.Be akartam menni a szobánkba paplanért és párnáért,hogy akkor én a nappalinkban alszok és amikor benyitottam egymáson voltak :O . Nóri elvesztette a szüzességét.Illedelmesen bocsánatot kértem és kijöttem.Nem tudtam megszólalni egy fél óráig magam elé néztem folyamatosan és ledermedtem.Amikor reggel elment a srác Nóri jó pofizott nekem mintha misem történt volna.Nem szóltam hozzá de végül elsírta magát és mondta,hogy az egésznek alkoholhoz van köze ó ártatlan akart maradni és megbánta.Mondtam neki,hogy annyi eszed van amennyi látszik át sem kellett volna hívni anyáék kiteszik a lábukat a házból és te egyből hülye vagy.Nem bánom,hogyha egész nap telefonáltok agy chateltek de akkor is legyen eszed 15 évesen.Ezt mondtam neki de ő csak könyörgött,hogy tartsam a szám.

Nem tudom mit csináljak.Én szeretem a nővérem és nem akarnék neki rosszat de könyörgöm a mai 15 éveseknek,hogy lehet ennyi eszük.Lehet azt gondoljátok,hogy kis jókislány p.csa vagyok de ha egyszer hülye.Én nem járok bulizni nem iszok nem drogozok nem cigizek nem hordok magassarkut ahogy nóri sem de elvesztette az eszét..:S

mit tegyek??


2011. aug. 7. 17:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
59%
tartsd a szád, az ilyen tesós csínyekben mindig jó falazni! később ő sis fog akkor neked!
2011. aug. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
32%
szerintem mond el ez nem játék :S
2011. aug. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
67%
Én biztos nem tudném beköpni, aljas dolog...
2011. aug. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
82%

Azért jó, hogy neked sokkal több eszed van, mint a nővérednek :)

De szerintem ne szólj a szüleidnek, felesleges.

2011. aug. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
53%

> Szerintetek köpjem be a nővérem?

Igen.


17:40:

A szüzesség elvesztése részegen szerinted egy apró csíny?

2011. aug. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
75%

És szerinted a szülei tudnak valamit csinálni ???

Megtörtén, akkor megtörtént. Felesleges beköpni, úgysem változtat semmin.

2011. aug. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
83%

Legalább védekeztek? Ezt azért jó lenne tudni. Ha nem, akkor el kell menni SÜRGŐSEN egy nőgyógyászhoz, hogy írjon fel esemény utáni tablettát. Én a saját nővéremet nem árulnám be, hiszen úgy sem lehet már tenni ellene. Viszont megpróbálnám a helyedben lebeszélni erről a srácról. Bár lehet, hogy nem kell. Az is lehet, hogy lelép az első alkalom után.

Szerintem ha minden rendben van, nem lesz terhes a nővéred, akkor felesleges elmondani a szüleiteknek. Csak annyit értek el vele, hogy 18-ig senki sehova. Írtad is, hogy jó lányok vagytok, csak részeg meg gondolom szerelmes volt a nővéred.

2011. aug. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
79%
Inkább beszéljétek meg egymás között. Próbáld az alkoholról és a cigiről lebeszélni. De viszont a szüleiteknek ne szólj, mert Neked is szükséged lehet, a nővéred támogatására. Ha szólsz a szüleidnek, sosem alakulhat ki köztetek bizalmas, őszinte testvéri kapcsolat. Csak akkor szólj a szüleidnek, ha a nővéred veszélyben van, de akkor mindenképpen!!!
2011. aug. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%

Fölösleges beköpni, már úgy sem lehet mit tenni. A szüleid sem tudják visszafordítani a dolgokat. Ha elmondod, max. annyit érsz el, hogy elveszíted a nővéred bizalmát.

Az viszont látszik, hogy tisztában vagy a dolgokkal, érzed az ilyen dolgok súlyát, ezért én inkább azt tanácsolnám, hogy beszélgess el a nővéreddel. Az nem megoldás, ha lehülyézed. Inkább mondd el kultúráltan a véleményedet és esetleg adj neki egy-két tanácsot, de kár hülyézni, már nem tud mit csinálni.

16/L

2011. aug. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
93%
Azzal hogy beköpöd őt senkinek nem lesz jobb. Ha a nővéred megbánta (mert azt mondta) akkor biztos nem fog még1x belemenni ilyen hülyeségbe. Szerintem elég büntetés neki ez az egész. Nem kell hogy még a szülők is ezen idegeskedjenek.
2011. aug. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!