Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit kezdjek anyámmal?

Mit kezdjek anyámmal?

Figyelt kérdés

rühellem ha itthon van, teljesen rossz hnagulatom lesz, ezért utálom a hétvégéket, most meg csomót van szabin és itthon van...

állandóan bejön a szobámba se szó se ebszéd és lefekszik az ágyamra vagy leül stb. megkérdezi mit csinálok stb, meg megkérdezi hogy " hát ez meg milyen zene ", meg h mit néztél a gépen, és ugye a szokásos válaszok h semmit meg, ez ILYEN zene.. aztán ha kiküldöm nem megy ki és általába ilyenkor duzzogva kimegyek és addig várok az előszobába amíg nem megy ki, állandóan idepofátlankodik. nincs kulcs a szobámhoz, és ő nem fog csináltatni mert hogy "leglaább akkor látjuk egymást", meg "nem kell elbújni"... szóval arra gondoltam hogy összegyűjtöm a zsebpénzem és amikor nincs itthon akkor csináltatok egyet..

állandóan kihív a konyhába vagy épp ahol van hogy jaaj jöjjek már ki de egyszerűen idegesít irritál...

gondoltam hogy reggel elmegyek majd és estefele hazajövök és annyi..

meg filmet nézek és bejön meg kihív meg beszél hozzám nem fogja fel hogy nem érek rá, bezzeg ha ő filmet néz akkor meg se szólalhatok...

14/L


ráadásul a szobám lent van a földszinten, egy szinttel a bejárattal és a konyhával és mindig ott van..


a szobámat nappalinak használja, és úgy is hívja, hogy pl ha az ikeába vagyunk akkor "ez jó lenne a nappaliba"...


2011. aug. 7. 18:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ostoba libam jóanyád egyszerűen érdeklődik felőled, ha lesz.rna, akkor meg az lenne a bajod. Nem segítség kell neked, hanem két orbitális pofon, hogy kapj már azu agyadhoz, undorító vagy.

ha minimális eszed is volna - de nincs - képes lennél MEGBESZÉLNI vele, hogy anya, szeretlek meg blablabla, de néha többet szeretnék egyedül lenni és tudod hogy elmondok mindent (hát, ez már hazugság de mindegy), de ne kérdezz már rá mindig mindenre, mert zavar.

Ennyi...

2011. aug. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez van és tudom, hogy bunkóság, de tényleg idegesítő.
2011. aug. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

ugyanez egy fél fokkal szelidebben(már nem jön fel az emeletre, mert ahhoz lusta).

18 vagyok.

2011. aug. 10. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ásd el.
2011. aug. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!