Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek anyámmal? (egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek anyámmal? (egyszerűen nem normális már. )

Figyelt kérdés

hosszúú lesz........


27 éves vagyok. Otthon lakok anyámmal 2-en, egy nagy családi házban.

Eddig 5 barátnőm volt abból 3 komolyabb. De mindegyik lánnyal problémája volt. Senkit nem bír elfogadni egy háztartásban. Mindenkivel volt sok baja és van is.


5 hónapja van megint egy barátnőm, megmondtam, hogy kijön a csaj 5 napra....


Azt tudni kell rólam, hogy 24-48 ba dolgozok. Szóval 24 óra meló aztán 2 nap otthon.

És tegnap megint őrjöngött szabályosan őrjöngött, hogy ez is csak egy ribanc...egy normálisat is találhatnék már.

DE! Neki senki sem jó!!!


Nem akarom anyámat otthagyni mert egyedül nem tudná fenntartani és fizetni a házat. De 27 éves vagyok és mivel nálunk sok hely van nagy a ház, ezért nálunk simán elfér még 1 ember.


De nem anyámmal.... Pedig mindegyik lány eddig és a mostani is rendesen dolgozott, csinos volt jól nézett ki, 2 lábbal járt a földön. (de nem mindegyik egy rib@nc)


mit tegyek??????????


elköltözni nem akarnék de vele együtt lenni nem lehet.


2011. aug. 5. 15:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Mit sírsz? Az ő háza. Ennyi.
2011. aug. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
és akkor ennyi?? hagyjam ott a f@szba, azt csináljon amit akar? Adja el a házat, és menjen ahová akar?
2011. aug. 5. 15:05
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Én a helyében kib_asználak téged az út szélére, hogy ne rajtam élősködjél, te parazita féreg.
2011. aug. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mindenképp üljetek le, és beszélgessetek el komolyan. Kérdezd meg miért gondolja így, mondd el hogy te hogy látod ezt az egészet. Mondd el, hogy azzal, hogy ott vagy, segíted őt, mert akár el is költözhetnél, de akkor kell egy kis kompromisszum. NEM zsarolásról beszélek! De meg kellene értenie ezt. Talán megtudjátok beszélni, én szurkolok! 21 l
2011. aug. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ugyan ez volt anyámmal. Megmondtam neki hogy :

-Fa*zom kivan hogy mind1 milyen lányt hozok fel neked mindegyikkel van valami bajod! Ébredj föl hogy les*arom a véleményed mert NEKEM megfelel! Érdekes módon jóba lettek sőt már kicsit túlságosan is!

2011. aug. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

na ide figyelj te kis köcsög válaszoló!


Ha én nem lennék ő ő is költözhetne albérletbe!


egyedül a házat nem lehet fenntartani!!


Én is ugyanúgy eljárok és normálisan keresek....

2011. aug. 5. 15:08
 7/17 A kérdező kommentje:
bocsi ezt az első válaszolónak írtam....
2011. aug. 5. 15:08
 8/17 anonim ***** válasza:

"elköltözni nem akarnék de vele együtt lenni nem lehet."

pedig ebből a 2 variációból kell választani

2011. aug. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

háát köszönöm, 2. és 4. válaszoló.


Nekem az b@ssza a csőröm h nem képes betökélni h nem 10 éves vagyok.


Már próbáltam vele amugy leülni h normálisan megbeszélem de az nem jött be 1x sem....


Szóval eddig, marad a 4. válaszoló szituja!

2011. aug. 5. 15:11
 10/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A következő jutott eszembe:

Tapasztalataim szerint ilyenkor az anyukák rávetítik a csajra azt a problémát, ami tulajdonképpen a gyerekükkel problémájuk. Csak magának sem tudja bevallani, mert neki a fia egy szent. Most független attól, hogy neked mit mond, hogyan viselkedik veled, a legtöbb anyuka magában azt szereti gondolni, hogy a fia a legf@szább gyerek a világon, a veled kapcsolatos problémáit pedig a szőnyeg alá sepri. Ha jön egy csaj, jól megkritizálja, rajta éli ki a kritikai igényeit.

Lehet, hogy nálatok is ez van?

Szóval arra gondoltam, milyen a ti kettőtök kapcsolata?

2011. aug. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!