Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek anyámmal? Nem ért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek anyámmal? Nem ért meg, csak mondja a magáét.

Figyelt kérdés

Nem lesz rövid, de aki elolvassa és válaszol is, annak köszönöm.

18 (lassan 19) éves lány vagyok. Lassan 3 hónapja van barátom és nagyon szeretem, bár anya nem tud róla. Már régóta ismerjük egymást, évfolyamtársak vagyunk stb. Már lefeküdtem vele és szoktunk csinálni mindent (petting stb.), szóval jól megvagyunk. Anya a minap megtalált egy doboz óvszert a táskámban, sejtettem, hisz nem úgy volt visszatéve, ahogy én eltettem. Nem szólt semmit. Este aztán elmentem "bulizni", vagyis találkoztam a barátommal. Nem sokkal ezek után anyám hívott, hogy azonnal jön értem, és ha megtudja, hogy bármi történik, mindkettőnket megöl. Nekem még a tanulás a dolgom, nem biztonságos a gumi, majd később, ha komoly kapcsolatom van, szedjek fogamzásgátlót. Továbbá közölte, hogy fiatal vagyok én még ehhez, teljességgel ellenzi, hogy nekem barátom legyen, ne csináljak hülyeséget, nincs neki szüksége unokára stb. Még azt is kitalálta, hogy jövőre se enged továbbtanulni, mert félt, ő azt nem éli túl, ha elmegyek, a szeme előtt kell legyek. Teljesen kiborít! Mit csináljak? Kezdek tőle megőrülni. Mit lehet ilyen esetben tenni? A barátom és a barátnőm szerint beszélnem kéne vele - őszintén. De tudom, csak mondaná a saját igazát. Én így is büszke vagyok, hogy 18 évesen vesztettem el, ellentétben a mai fiatalokkal, akik már 13-14 évesen szexelnek, ami tényleg felháborító. De mégis mit akar anyám? Mikor kezdjek el élni, ha nem most? 18 évesen nem hiszem, hogy ennyire megkéne kötni kezem-lábam. Elszomorít a hozzáállása. Idősebb is és konzervatív meglátásai vannak a szerelem terén. Elmondjak neki mindent? Hogy beszéljek erről vele? Vigyázni meg vigyázunk, csak anyám hajtja azt, hogy nem biztonságos a gumi stb. Nem képes felfogni, hogy felnőttem, hogy nem kéne beleszólnia az életembe. Megértem, hogy félt, de legalább ne tiltana el, ne kiabálna és ellenezné ezt. Csak ezeket hajtja egyfolytában. Segítsetek! Mi legyen?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!


2010. okt. 16. 13:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
csak azt tudom tanácsolni mint a barátnőd. ülj le vele és beszélgess el a meglátásaidról. egyedüli gyerek vagy? szüleid együtt élnek? valószínű az a baja hogy fél az egyedülléttől. nem akarja elfogadni hogy felnőttél. egyszerűen csak félt de kicsit átesett a ló másik oldalára. beszélj vele h ez a te életed és vannak önálló döntéseid viszont szükséged van a támogatására.
2010. okt. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

hat szerintem is beszelni kene vele errol a temarol.

legfeljebb kerdezz ra, hogy mikor o 19 eves volt mi volt akkor vagy o, hogy kezdte. biztos vagyok benne, hogy neki sem volt konnyu dolga a szuleivel.

szoval jatszodj vele kerdezz feleleket. marmint te kerdezz es o feleljen:)

2010. okt. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Moszuke ***** válasza:

te.. mi nem vagyunk véletlen testvérek?:DD az én anyám dettó ugyanez:)

na jó mégsem:)

mindenben ugyanilyen makacs, kivéve a szexualitást.

abban valamiért megértő, és úgy van vele hogy ha akarsz hát menj. bár igaz hogy mind3an tesók már elmúltunk 18ak így nem lenne rá oka hogy parádézzon.. (32báttya,22én,19húga)

viszont anyukád egy tipikus idióta már bocs.

inkább gyógyszerezne be mint hogy gumit használj.. ebben aztán ott a logika..

asszem a legjobb ilyen helyzetbe az lenne ha anyád megismerné a srácot akivel kavarsz.. talán ha megbízna benne akkor benned is:S nem tudom:-/

nekünk ilyen téren sose volt gondunk anyánkal

2010. okt. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 rozika10 ***** válasza:
Sajnos ez várható félt és fél hogy elveszit tényleg beszélned kellene vele!őszintén,másképp nem megy elmultál 18 végeredményben felnőtt nő vagy ezt neki is meg kellene értenie!!!!Szabaditsd rá erre az oldalra meglepődne egy két 13-14 évesen!!
2010. okt. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

háát én 16 voltam mikor elvesztettem de anyunak csak később szóltam róla,persze ő is jött a szokásos dumával h minek még ilyen fiatalon ő még nem akar nagymama lenni,ez nem játék stb...de aztán megbékélt lassacskán.persze ha tudja h megyek a barátomhoz már forgatja a szemeit és minden egyes alkalommal elmondja a szentbeszédét de tiszteletben tartja azt h szeretjük egymást és kész, nemcsinál ellene semmit,mert tudja h akkor megutálnám. most 17 vagyok és kb 3 hónapja vesztettem el mikor még 16 voltam és nemrég kezdtem el szedni fogamzásgátló tablettát(eddig gumival csináltuk) és így már azért jobban megnyugodott...

hát csak azt tudom tanácsolni h mindenképp beszélj vele mert magától nemfog megbékélni,addig addig beszéljél neki,ha kell még kiabálj is h neked ebből már eleged van,18 vagy az isten szerelmére ne akarjon irányítani...

2010. okt. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Te is ugyanannyit tudsz a szexről mint az általad említett 13-14évesek. Attól h szedsz ezt azt meg van koton az még csak fél hozzáértés.


Hát lehet olyan a palid akiről látja muterod h lator. Ezekután meg érthető h miért ellenzi.

18/F

2010. okt. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Majd csak beletörődik, hogy felnőttél. A továbbtanuláshoz sem kell az engedélye, ha nem ő fizeti.
2010. okt. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mondd el neki h az önös érdekei miatt ne a te életedet tegye tönkre. gondolom szeretnél továbbtanulni és szeretnél egy jó szakmát. mondd el neki h nem az a célod az életben h őt istápold élete végéig...
2010. okt. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ, kedvesek vagytok!

Igen, egyedüli vagyok, és ezért is gondolom, hogy félt. De tényleg elegem van már. Ráadásul mikor ezeket mondja, kiabál, képtelen belátni, hogy nincs igaza. :(

Beszélek majd vele erről, és kiderül, mi lesz...

2010. okt. 16. 14:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Féltéssel éppen az ellenkezőjét éri el, amit szeretne. Nem sajátíthat ki 50éves korodig. Mondd meg neki világosan, hogy ne korlátozza az életedet. Nincs joga hozzá, hogy beleszóljon a párkapcsolatodba. Én a helyedben megmondanám neki, és megbeszélném vele, hogy amit művel, az nem mehet tovább.
2010. okt. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!