Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyáékal hogy közöljem, hogy...

Anyáékal hogy közöljem, hogy már nem szeretném ha bulikat rendezgetnének nekem?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és már nagynak érzem magam az ilyenekhez.

szüleim nagyon kedvesek,és megértőek,de nemakarom őket megbántani.

de ez már mánia.:s

14/L


2011. aug. 21. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Így. Köszönöm, nagyon kedvesek és megértőek vagytok, de én már nagy vagyok ehhez. Nem akarlak benneteket megbántani...

Bátran. :)

2011. aug. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Mond azt, hogy (pl ha szülinapról van szó) nem szeretnél nagy bulit inkább a családoddal, szüleiddel szeretnél csak ünnepelni.Így még kedves is vagy , hogy velük szeretnél lenni.

Ha meg a barátaiddal is szeretnél ünnepelni akkor hívd el őket strandolni vagy valami programot szervezz születésnap néven egy másik időpontban. Oda a szüleid nem hinném, hogy veled mennek.

De ha tényleg megértőek akkor magyarázd el, hogy már kinőttél a gyerekzsúrokból, inkább te intéznéd a bulikat, ők max a részletekben segítsenek.

2011. aug. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mi a baj azzal hogy szülinapi bulit rendeznek neked? Én most voltam 19 de a mai napig áthívom a barátaimat szülinapomkor. Persze 10 éves korom óta sok minden változott, a dekoráció az már nem kislányos, már nem csak málnaszörpöt iszunk és persze a szüleim sincsenek egész nap "láb alatt". Jó alkalom ez hogy dumcsizzunk, meg már a kornak megfelelő programokat csináljuk.

Aztán hétvégén meg általában elmegyek bulizni, ilyenkor már jönnek azok is akik nem feltétlenül tartoznak a szűkebb baráti körömbe.

Így ha esetleg azzal van baj hogy túl dedósnak érzed a bulit akkor beszéld meg a szüleiddel hogy mit változtassatok, mond hogy ez a te születésnapod és nem érzed jól magad ha bizonyos dolgokat belevesznek a programba, vagy korlátoznak (persze 14 évesen még ne mindent engedjenek meg de nem vagy már kisgyerek) vagy ha nem te dönthetsz afelől hogy kiket hívhatsz meg.

2011. aug. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Nagy vagy hozzá? Na ne. Páromnak júliusban volt a 28. születésnapja és nagyon örült a meglepetés bulinak. Pedig ő már rég nem gyerek. Mondjuk nem is "babazsúrt" csináltunk. Barátok voltak itt, plusz szülei, de ők csak addig amíg koccintottunk illetve ettek egy-egy szelet tortát. Ja és nagyon jó volt. Szóval ne akard bemesélni nekem, hogy nagy vagy hozzá.
2011. aug. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mi 3 éven át meglepibulit csintünk az ofőnknek ( idén is lesz sztem) pl idén 2 nap alatt csintük meg
2011. aug. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó hát szerintem nemkéne leszólni a kérdezőt,max ha tudjátok,hogy milyen bulit rendeznek neki a szülei,mert pl unokateósmnak a 15.szülinapjára olyan meglepetésbulit csináltak,hogy szegény lány majd elsüllyedt ahogy belépett az ajtón :S aztán a végére jólett a buli,de az eleje,huh.

Szóval csak állj oda a szüleid elé és dobd fel az ütletet,hogy menjetek el moziba vagy bármi,nemfognak megsértdni.

2011. aug. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szervezett bulidra ne menj el, helyette idd le magad a haverokkal, majd menj haza, csapj az asztalra, s okádj össze mindent és lehetőleg mindenkit. Úgy gondolom, érteni fogják az utalást.
2011. szept. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!