Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen kreatív ötleted van,...

Milyen kreatív ötleted van, hogy közöljem a párommal, hogy érkezik a baba?

Figyelt kérdés
Nem volt hivatalos babaproject, de nem is mondható úgy, hogy véletlenül lett. Úgy voltunk vele, hogy érkezik amikor szeretne ( kicsit több, mint 4 hónap) egyébként Endometriosom van, így a meddőség is benne lehetett volna a pakliban. Szeretném meglepni, de ultrahangon még nem látszana, mert 3. hétben vagyok :) Nagyon bízok és pozitív vagyok, de van egy pici félelem még, nehogy gond legyen. Bírjak e ki 2 hetet, és akkor mondjam, amikor már biztos, vagy lepjem meg ezzel az ajándékkal már most.

#baba #ötlet #kreatív #babaérkezés
2019. nov. 9. 15:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nyugodtan mondd el neki, hagy örüljön!

Rizikófaktor a bajra mindig van, de ne hagyd, hogy ez beárnyékolja az örömötöket!

Ötletem az sajnos nincsen, de sok örömöt kívánok nektek a jövőre nézve!

2019. nov. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
Vásárolj egy pár fehér bébicipőt és akaszd a kabátjára. :)
2019. nov. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos vagy, köszönöm szépen :)

Közben kiterveltem valami olyasmit

,hogy a kezébe adok egy 2020-as naptárat és a júliusi részhez teszek valamilyen babás dolgot :) egyébként abban a hónapban lesz neki is a szülinapja. Valami hasonló címszóval, hogy a szülinapi ajándékát szeretném átadni. Már 2x teszteltem, mindkettő szép pozitív + minden tünet megvan. Egy digitális tesztet is vettem, ami 3 percig homomórát villog, majd kiírja hány hetes (1-2, 2-3, 3±) nekem valószínűleg a 2-3 villogna. Így legalább abban a pillanatban látná hogy ennyire korai. Egyébként 1. Babánk lesz :)


28L

2019. nov. 9. 15:48
 4/21 A kérdező kommentje:
Vagy az asztalra rakom a naptárat 2020 júliusán + egy díszdonbozban a még homokórát villogó tesztet :D
2019. nov. 9. 15:51
 5/21 A kérdező kommentje:
Jajj de helytelenül írok. Ne haragudjatok, csak nagyon izgatott vagyok és csak úgy füstöl a billentyűzet
2019. nov. 9. 15:52
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
3. Hét? Peteéréstől számolod? A dokik az utsó menzesztől számolják majd. Így kb öt hetes vagy.
2019. nov. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%
Én azért nem rohannék így előre a naptárszerű bejelöléssel. Főleg hogy csak pár hetes vagy. Èn simán megmutattam neki a tesztet. Örült neki, ennyi.
2019. nov. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen a pontos időpont óta vagyok a 3. Hét elején,orvosilag az 5. eleje
2019. nov. 9. 16:14
 9/21 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Ha egyszer úgy adódik majd, én egy kis könyvet fogok átadni neki “leendő apukák részére” amibe vicces/hasznos dolgokat írnak apukáknak első gyerekukhoz.:) +egy pár pici zoknicska vagy cipocske melle
2019. nov. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy aranyos babacipőt javasolnék, és boldog babavárást! :)
2019. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!