Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy közöljem velük, hogy...

Hogy közöljem velük, hogy külön szobát akarok?

Figyelt kérdés

Augusztusban megyek "nyaralni" apával,az ő feleségével,az ő gyerekükkel és apa szüleivel.Már említettem a feleségének,hogy külön szobát szeretnék majd a hotelben,de csak annyit mondott,hogy "Minek,úgysem a szobában leszünk?".

Nekem pont akkor lesz meg,nem akarok úgy másokkal egy szobában lenni és pótágyon sem fogok aludni,az tuti.Ha meglesz,akkor nem fogok fürdeni meg aquaparkozni,a 40 fokba nem fogok kint ülni a melegben,inkább a szobában lennék.Ráadásul minden nap hajnalig vagyok fent,amit szerintem senki nem tolerálna.


Nem akarok sem a nagyszüleimmel,sem az apámmal és a családjával egy szobában lenni.Ha anyával és a férjével megyünk nyaralni,akkor mindig külön szobát kapok és eddig semmi nem történt.


Kivel lenne célszerűbb beszélnem a szobáról?Apával vagy a nagyimmal?



15L



2012. júl. 12. 12:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen mond meg apukádnak, hogy külön szobát szeretnél. Nem kell ezen ennyit kattogni. :)
2012. júl. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
ahogy ezt így leírtad nekünk, monnd el apukádnak is ! :)
2012. júl. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is mondd el ezt így apukádnak :) Ha pedig meglesz, akkor fürdéskor használj tampont (a mini-t szüzek is használhatják, nyugi) ! (már ha nem fáj olyankor a hasad, nincsenek görcseid,...)
2012. júl. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
56%
fizeted magadnak a plusz szobát? Ha telik is rá apukádéknak, akkor sem biztos, hogy erre akarnak áldozni. Ha a többiek úgy sem a szobában töltik a napot, akkor minek a külön szoba? Egyedül leszel a közösben is.
2012. júl. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%

Te tulajdonképpen miért mész?

Nem fogsz fürdeni és nem akarsz sétálni, a rokonaid meg csak zavarnának. Inkább maradj otthon, ne fizessenek azért, hogy te a szobában csücsülsz, amit otthon is megtehetnél...

Gondolom azért nem akarnak neked külön szobát, mert drága és annak az árából el tudtok menni pluszban erre-arra.

2012. júl. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
79%

Hogy melyikükkel beszélj, az attól függ, melyik megértőbb, én biztos az apukámmal beszélnék, de nem tudom a tiéd milyen.

AZ ő gyerekük hány éves, fiú vagy lány? Mert ha lány és már nem olyan kicsi, esetleg arról meg tudnád győzni őket, hogy ketten legyetek egy szobában, ezt talán jobban engedik, főleg ha vele is megbeszéled és 2 oldalról ostromoljátok őket. :) Persze, tudom, jobb lenne külön, de ha az nem megy. Mert különben ott van a kérdés, hogy ha neked lesz külön szobád, neki miért nem, talán ezért sem akarják. Mondjuk, ha még pici, akkor ez nem gond.

Amúgy a fürdőszobában úgyis egyedül leszel ha bemész, az ágyra leterítesz egy törülközőt, és nem fogják tudni ha esetleg átáznál. Napközben meg a többiek úgyis vagy fürdenek, akkor csak te leszel bent, vagy együtt mentek valami nem fürdős programra, oda meg te is mehetsz. Plusz ha nagyobb a hotel, akkor talán vannak ott ilyen közös termek, társalgók vagy nem is tudom, oda is kiülhetsz majd.

2012. júl. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%

Milyen kérdés ez hogy fiú vagy lány szerinted???

Am szt ez teljesen érthető ha nekik a plusz költség nem gond akkor beszéld meg velük....

2012. júl. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
96%
Nagy nyaralás ha te a szobában ülsz majd. Ha megjön akkor használj tampont és mehetsz ugyanúgy fürödni, aquaparkozni, és estére betét+tampon párossal átázás sem valószínű, tehát nyugodtan lehetsz egy szobában másokkal. Annak semmi értelme hogy neked fizessenek külön egy szobát, csak mert te ott akarsz ülni egész nap. 15 évesen már látnod kéne hogy ez mekkora önzőség. Egy hotelszoba nem olcsó dolog és tényleg valami gond van veled ha ki se mozdulsz onnan csak mert épp megjött.
2012. júl. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%

Hogyhogy milyen kérdés? " apával,az ő feleségével, az ő gyerekükkel" - ebből nekem nem derült ki, milyen nemű a kérdező féltestvére, és rákérdeztem.

19:05 voltam

2012. júl. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy anyagilag megoldható-e, hogy külön szobád legyen? Nem egy olcsóság.
2012. júl. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!