Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A legjobb barátnőm terhes!...

A legjobb barátnőm terhes! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
MA mondta el és nem tudok mit csinálni...a szüleinek nem meri elmondani mert nagyon szigorúak vele kapcsolatban...de én hogyan segithetnék neki hisz előbb utóbb ugy is rájönnek...mondjam el a szüleinek?mit tegyek?? 15L
2011. aug. 23. 19:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
81%
Én is azt mondtam, hogy nem a te feladatod. A barátnőd helyesen tette, hogy végre beavatta a szüleit is.
2011. aug. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
60%
semmit nem tehetsz az ő gondja neki volt annyi esze hogy szexel gyerekként,viszont a szüleinek el kell mondania vedd rá,mert nagyon megszívja ha mástól tudják meg,mi van a mai tinikkel meghülyültek minek nektek 12-16 évesen szexelni? nem lesztek se felnőttebbek,sem érettebbek,se jobbak
2011. aug. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
58%

"mi van a mai tinikkel meghülyültek minek nektek 12-16 évesen szexelni? nem lesztek se felnőttebbek,sem érettebbek,se jobbak"


A legnagyobb baj az, hogy a védekezés kimerül ebben az imában:


"Ki vétkezés nélkül szültél,

ad, hogy szülés nélkül vétkezhesse!

Ámen"

És mindezt a "szent falloszra" borulva mormolja!

2011. aug. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
28%
Ásd el.
2011. aug. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
100%

ha a barátnőd is 15 éves, akkor még nagyon korai babáznia. nem valószínű, hogy komolyan készen áll egy gyerek megszülésére és felnevelésére, csak azt hiszi. a szüleinek pedig neki kell elmondania.

15/l

2011. aug. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
73%
mi történt azóta?
2011. szept. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!