Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Melyik iskolát javasolnád?

Melyik iskolát javasolnád?

Figyelt kérdés

Most megyek nyolcadikba és pályaválasztás.Három iskola között vacilálok.Mindegyik iskolába szívesen mennék de ugye nem lehet.Szerintetek melyik a jobb.

Link: [link]

: [link]

: [link]


2011. aug. 27. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Vendéglátót semmiképp, nem tudsz vele elhelyezkedni.

Közgazdaságtan nehéz brutálisan, nem tudom bevállalnám-e ha szakiskolákat jelölgetek alternatívának.

Informatika szintén nehéz, a gépészeti szakirány tűnhet a legjobbnak a helyzetedben.

2011. aug. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az elsőt javasolnám, de az tűnik a legnehezebbnek is.
2011. aug. 28. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nehezebb de jobban megéri nem?
2011. aug. 28. 11:51
 4/9 anonim ***** válasza:
1
2011. aug. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nehezebb és ha nincsenek jó jegyeid, nem kerülsz fel jó közgázos egyetemre, akkor mehetsz krumplit sütni a mekibe érettségivel.
2011. aug. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Óóó Csabai!:D

Ezek közül egyértelműen Közgé!:DD


-Egy színtén Csabai-

2011. aug. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A jegyekkel nincs gond.4,6-4,7 volt most év végén az átlagon.Utolsó nem csabai vagyok hanem közelben lakó falusi :D
2011. aug. 28. 15:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor viszont menj informatikusnak.Magam is az vagyok, egyetemet végeztem, nem olyan nehéz a info szakközép és jók a jegyeid.A fiam is annak készül, bár persze könnyebb a helyzete.De 3mas átlaggal is megy a dolog akkor neked biztos menni fog.És manapság nagyon nagy a kereslet jó infósokkra pláne ha továbbképzed magad utána.Szerintem vágj bele.Jól fizet, kényelmes, érdekes munka!
2011. szept. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*infósokra
2011. szept. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!